ورزشی

نقطه قوت بزرگ اتلتیکو از دست رفت؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738670/29

زمان: 17:30  
1399/12/01

بازدید: 15,183

گزارش آاس؛

اتلتیکومادرید در هفته های اخیر نتوانسته کلین شیت کند؛ در حالی که این یکی از نقاط قوت بزرگش محسوب می شد.

به گزارش “آلانه”، اتلتیکومادرید در شش بازی پیاپی لالیگا دروازه اش باز شده و به نوعی قابل اعتماد بودنش در خط دفاعی را در بازی های اخیر از دست داده است.

 

 

 

 

اگر تیم تحت هدایت سیمئونه قبلا یک دیوار غیرقابل نفوذ بود، اکنون با توجه به عملکردش در هفته های اخیر استحکامش را از دست داده است. اتلتیکو در 16 بازی نخست لالیگا فقط 6 گل دریافت کرده بود.

این تیم چهارشنبه برابر لوانته در ششمین بازی پیاپی دروازه‌اش باز شد تا در مجموع در هفته های اخیر هشت گل دریافت کرده باشد و در خیلی از دیدارها مجبور به جبران نتیجه شود. این گل ها موجب شدند برابر سلتاویگو و لوانته مساوی کند. اتلتیکو قطعا یکی از اهدافش در دیدار شنبه برابر لوانته بسته نگه داشتن دروازه‌اش خواهد بود. 

 

 

 

 

مشکل بزرگ اتلتیکو اشتباهات فردی بوده که همیشه برای شان گران تمام شده است. بدون این که تیم های حریف نیازی به ضربات در چارچوب زیادی داشته باشند به راحتی می توانند دروازه روخی بلانکو را باز کنند. برادی آخرین بازیکنی بود که این چنین دروازه تیم مادریدی را باز کرد. او پس از کنار زدن خیمنس تنها یان اوبلاک را پیش روی خود داشت و به راحتی گل نخست بازی را به ثمر رساند. اوبلاک در نیمه دوم مجبور شد دو مهار خوب داشته باشد. با این حال پیش از گل برادی، اتلتیکو در حالی شش گل دریافت کرده که تنها هشت ضربه به سمت دروازه اش زده شد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا