ورزشی

ما می‌خواهیم لیگ‌برتری شویم (عکس)

کد خبر: 1738698/1

زمان: 18:54  
1399/12/01

بازدید: 1,874

برد بزرگ مس پیش از فینال نیم‎فصل؛

شاگردان رضا مهاجری در تیم مس کرمان با یک پیروزی ارزشمند خانگی توانستند یک گام دیگر به سوی بازگشت به لیگ برتر بردارند.

به گزارش “آلانه” در روز آغازین هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران، مس کرمان که یکی از مدعیان صعود به شمار می‌رود در خانه پذیرای خیبر خرم آباد بود؛ نتایج سینوسی خیبر شاگردان ویسی را تحت فشار گذاشته بود تا آن‌ها به سه امتیاز جدال امروز نیاز ویژه‌ای داشته باشند اما در مقابل هم مسی‌ها برای بازگشت به صدر، نیازمند جشن پیروزی در خانه بودند.

 

اتفاقی که با درخشش رشیدفرخی و صفیا برای شاگردان مهاجری رخ داد و با یک بازی منطقی و حساب شده، مس توانست هفته پانزدهم را با برد پشت سر بگذارد و در مجموع 5 مسابقه قبلی‌اش در لیگ یک، 10 امتیاز کسب کرده باشد تا حتی برای 24 ساعت هم که شده، صدرنشین لیگ یک باشد و همچنان در کورس رقابت برای صعود به لیگ برتر بماند.

 

این پیروزی حساس برای مس در شرایطی به دست آمد، که آن‌ها هفته آینده باید در تهران حساس‌ترین جدال نیم‌فصل خود را در مقابل هوادار تهران، یکی دیگر از مدعیان صعود به لیگ برتر برگزار کنند و پیروزی امروز توانست انگیزه مضاعف و ویژه‌ای به شاگردان مهاجری بدهد و حالا باید پس از استراحتی 10 روزه، به تهران سفر کنند و فینال نیم‌فصل را برگزار کنند.

 

هر چند به پایان فصل هنوز فرصت زیادی مانده اما نمایش‌های کم‌نقص و درخشان مس باعث شده تا آن‌ها بخت اول صعود به لیگ برتر باشند و بازگشت دوباره‌ای به سطح اول فوتبال ایران را تجربه کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا