سیاسی

شهید حججی نماد نسل چهارم انقلاب است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز جمعه اول اسفند ۱۳۹۹ با حضور در گلزار شهدای شهر نجف آباد، بر مزار شهید مدافع حرم محسن حججی با پدر وی گفت‌وگو کرد.

محسن رضایی در این گفت‌وگوی صمیمانه با تحسین روحیه و فرهنگ خانواده شهید حججی گفت: خدای متعال فرزند شما را انتخاب کرد و او را چراغ هدایتی قرار داد تا در فضای غبارآلود مسیر رستگاری را پیدا کنیم.

فرمانده کل سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: محسن عزیز ما و شما، با اخلاق و رفتار و شهادت خود، تفاوت دو جبهه حق و باطل را مشخص کرد و ثابت کرد نسل چهارم انقلاب پرچم حضرت اباعبدالله (ع) را برافراشته نگاه خواهد داشت. شهید حججی، نماد نسل چهارم انقلاب و پرچمدار جوانان در گام دوم انقلاب است.

رضایی با تاکید بر اینکه حججی نسل چهارم انقلاب یادآور حسین فهمیده نسل دفاع مقدس است، گفت: شهید حججی درس عزتمندانه فنا برای بقا را در مدرسه ایثار شهید احمد کاظمی نجف آبادی و در مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی آموخت. او مصداق عینی انتقال بین نسلی روحیه شهادت طلبی از نسل دفاع مقدس به نسل‌های پس از آن در استمرار حرکت انقلابی در گام دوم انقلاب است.

پدر شهید حججی در این دیدار، با قدردانی از مواضع و اظهارات دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شهیدان اثبات کردند که هیچ فرهنگی غنی‌تر از فرهنگ اسلام نیست.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا