ورزشی

سون: از بازی در کنار بیل واقعا لذت می برم

به گزارش “آلانه”، مهاجم کره ای تاتنهام می گوید که از رابطه نزدیکی که با گرت بیل دارد بسیار لذت می برد. بیل در بازی شب گذشته تاتنهام برابر وولفسبرگر هم پاس گل سون را داد و هم گل دوم تاتنهام را به ثمر رساند.

 

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام، شب گذشته بیل را از ابتدا در ترکیب این تیم قرار داده بود و ستاره ولزی تاتنهام که به صورتی قرضی از رئال مادرید به این تیم آمده نیز پاسخ اعتماد سرمربی را با یک پاس گل و یک گل داد.

 

 

سون هیونگ مین پس از پیروزی گفت: “من روابط واقعا نزدیکی با بیل دارم. خیلی خوشحالم که او فرصت بازی پیدا کرد و توانست هم پاس گل بدهد و هم گل بزند. من واقعا از بازی کردن با او لذت می برم.

 

بازی کردن در این استادیوم افتخار بزرگی است. احساس خاصی است چرا که من جایزه پوشکاش را سال گذشته به خاطر گلی که اینجا زدم، بردم.

 

ما برنده شدیم و این البته مهمتر از هر احساس خاصی است. خیلی مهم بود که از دقیقه اول بازی نشان دادیم که می خواهیم برنده شویم و آن هم نه فقط با 1-0 یا 2-0.

ما عملکرد خوبی داشتیم و در نیمه اول سه گل زدیم. بچه ها واقعا ذهنیت خوبی داشتند.”

 

 

گرت بیل هم از اینکه توانسته بود بالاخره نام خود را در میان گلزنان تاتنهام ثبت کند بسیار خوشحال بود.

بیل پس از بازی گفت: “ذهنیت ما این بود که هر تعداد که می توانیم گل بزنیم و کمی اعتماد به نفس کسب کنیم.

ما اخیرا زیاد برنده نشده ایم و این مهم بود که امشب پیروز شویم و کمی اعتماد به نفس به دست بیاوریم.  امیدوارم که این شروع یک رشته برد پیاپی باشد.

خیلی خوب است که گل زدم. من فقط پریدم وسط و به توپ ضربه زدم. خیلی خوب است که اسمم در لیست گلزنان ثبت شد و به تیم کمک کردم.

اینکه چهار گل در خانه حریف بزنی نتیجه خیلی خوبی است. همیشه خوب است که در یک بازی با چنین اختلافی پیروز شوی. ما بازی برگشت را اما طوری برگزار می کنیم که انگار 0-0 هستیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا