ورزشی

حقیقی، حسینی و خطیر؛ گلزنان اشتباهی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738726/1

زمان: 22:23  
1399/12/01

بازدید: 4,577

در رقابت های نیم فصل نخست، 5 بار دروازه تیم ها روی اشتباه بازیکنان خودی باز شده است که 3 مورد آن توسط گلرها به ثمر رسیده است.

به گزارش “آلانه”، پرسپولیس امروز با نتیجه پنج بر صفر از سد گل گهر گذشت. نتیجه ای غیرمنتظره که باعث شد شاگردان یحیی گل محمدی عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کنند. یکی از گل های سرخپوشان به اشتباه توسط احمدرضا زنده روح مدافع سیرجانی ها به ثمر رسید.

روی سانتر ارسالی مهدی شیری از سمت راست خط حمله پرسپولیس، تکل زنده روح برای زدن توپ باعث شد دروازه گل گهر باز شده و سرخپوشان با نتیجه 4 بر صفر از حریف خود پیش بیفتند و در ادامه نیز گل پنجم را نیز به ثمر رساندند.

این دومین گل بخودی گل گهر در این فصل از رقابت های لیگ برتر بود. پیش از این و در دیدار مقابل پیکان، روی پرتاب اوت بلند و تند و تیز نادر احمدی، علیرضا حقیقی سنگربان سیرجانی ها که روی محاسباتش برای خروج از دروازه دچار اشتباه شده بود، به اشتباه دروازه تیم خودش را باز کرد.

به طور کلی 5 گل بخودی در نیم فصل نخست به ثبت رسید. سیدحسین حسینی سنگربان استقلال در بازی با نفت مسجدسلیمان به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد. هادی محمدی مدافع تراکتور در آخرین ثانیه های دیدار با صنعت نفت گل بخودی زد و حسین خطیر سنگربان نساجی نیز در بازی با گل گهر به اشتباه دروازه تیم خودش را باز کرد.

نکته جالب و عجیب درخصوص 5 گل بخودی نیم فصل نخست این است که 3 مورد آن توسط دروازه بانان تیم ها به ثمر رسیده است. یعنی حقیقی سنگربان گل گهر، حسینی دروازه بان استقلال و خطیر گلر نساجی بازیکنانی هستند که به اشتباه دروازه تیم خود را باز کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا