ورزشی

جای خالی قلعه نویی روی نیمکت گل گهر

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738662/47

زمان: 16:39  
1399/12/01

بازدید: 8,498

امیر قلعه نویی سرمربی تیم گل گهر روی نیمکت این تیم حضور ندارد.

به گزارش “آلانه”، تیم گل گهر سیرجان علاوه بر گادوین منشا یک چهره سرشناس دیگر را هم در بازی امروز همراه ندارد. امیر قلعه نویی سرمربی این تیم به دلیل چهار کارته شدن در دیدار امروز غایب است و نمی‌تواند تیمش را همراهی کند تا در غیاب او سعید الهویی از کنار زمین تیم را هدایت کند.

 

قلعه‌نویی در این سال‌ها به عنوان سرمربی تیم های مس کرمان، سپاهان و تراکتور مقابل پرسپولیس قرار گرفت اما مهم ترین تقابل او به عنوان سرمربی استقلال بود که در قالب دربی پایتخت به مصاف پرسپولیس رفت و تا دو بازی آخر، هیچ شکستی را تجربه نکرد. قلعه نویی این فصل نیز انگیزه زیادی برای رویارویی با پرسپولیسی ها داشت اما محرومیت انضباطی مانع از این اتفاق شد.

 

 

او در این سال ها همیشه تقابل های جالبی نیز با طرفداران پرسپولیس داشته که اوج آن‌ها در یکی دو سال اخیر به عنوان سرمربی سپاهان بود. البته که قلعه نویی همیشه تلاش کرده که احترام هواداران پرسپولیس را حفظ کند و رابطه خوبی بین طرفین وجود داشته است.

 

سعید الهویی در این سال ها به عنوان آنالیزور و حالا کمک مربی در کادرفنی تیم های قلعه نویی حضور داشته و حتی در نشست خبری نیز به جای قلعه نویی حضور می‌یابد و حالا در غیاب او، نقشی بیشتر پیدا کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا