ورزشی

بی اطلاعی بازیکن استقلال از محل جدید تمرین!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738699/56

زمان: 18:56  
1399/12/01

بازدید: 2,126

در حالیکه آبی پوشان امروز در زمین جدیدی مشغولی تمرین بودند، مهاجم این تیم از محل تمرین تیمش بی اطلاع بود.

به گزارش “آلانه”، صبح امروز بود که شایعه ای در فضای مجازی دست به دست شد مبنی بر اینکه تمرین امروز استقلال لغو شده است. با توجه به فراخوانی که صفحات و کانال های استقلال برای اعتراض به کادرفنی اعلام کرده بودند، اینگونه برداشت شد که فکری برای جلوگیری از روبرو شدن با هواداران در یک روز تعطیل، تمرین تیمش را تعطیل کرده است.
اما پس از ساعتی یکی از خبرگزاری ها ضمن تکذیب تعطیل شدن تمرین استقلالی ها، بدون نام بردن از مکان جدید تنها به ذکر این خبر بسنده کرد که محل تمرین استقلال به یک مکان جدیدی منتقل شده است و فکری تصمیم گرفته است تمرین روز جمعه تیمش را در مجموعه اکباتان برگزار نکند.

ساعتی پس از این اتفاق بود که کانال رسمی باشگاه با ارسال تصاویری از تمرین روز جمعه استقلال، بدون نام بردن از مکان تمرین، اعلام کرد آبی پوشان امروز زیر نظر کادرفنی و محمود فکری تمرینات تاکتیکی خود را از سر گرفته اند. هر چند که کانال باشگاه از بردن نام محل تمرین خودداری کرد ولی از تصاویر قابل حدس بود که استقلال در کمپ تیم های ملی فوتبال مشغول تمرین شده است.

اما ساعاتی پیش صفحه رسمی باشگاه استقلال با انتشار تصاویری، از تمرین امروز آبی پوشان عکس هایی را به اشتراک گذاشت که در این میان کامنت سجاد آقایی زیر پیج باشگاه بسیار عجیب بود. آقایی با ارسال ایموجی های متعجب نوشت: پس چرا تمرینو به ما اطلاع ندادن!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا