ورزشی

برد سپاهان با نویدکیا مقابل میثاقی و تیمش(عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه ، این مهمترین بازتاب یک مسابقه یادبود در  اصفهان بود که طی آن تیم فوتبال پیشکسوتان سپاهان موفق شد با حساب۳‌ بر ۲ یاران رسانه را شکست دهد، تیمی که محمدحسین میثاقی از چهره‌های اصلی آن است .

 نکته جالب این دیدار درخشش سرمربی طلایی پوشان بود که بار ها با پاس های در عمق خود خاطرات دوران بازیگری خود را زنده کرد .

نویدکیا پس از پایان بازی در گفتگو‌ با عباس بهروان مجری قدیمی و دوست داشتنی فوتبال ایران پس از بازی از آمادگی تیم یاران رسانه تمجید کرد و گفت : با توجه به تمرینات منظم این تیم ، آنها نمایش خوبی داشتند با این حال ما توانستیم برنده بازی باشیم.

در حاشیه:

* تعدادی زیادی از پیشکسوتان فوتبال سپاهان در دهه‌های مختلف در قالب بازیکن و مربی در ورزشگاه نقش‌جهان حضور داشتند که باعث شد عکس یادگاری آنها یادآور خاطرات فوتبال‌دوستان اصفهانی در ادوار گوناگون باشد. عکسی که جای خالی مرحوم محمود یاوری و سایر پیشکسوتان فقید سپاهان در آن به چشم می‌آمد.

* به میدان رفتن دوباره محرم نویدکیا کاپیتان و اسطوره سال‌های گذشته سپاهان و سرمربی فعلی این تیم در این دیدار و آمادگی بالای او جالب توجه بود. نویدکیا یک پاس گل داد و گل سوم و پیروزی‌بخش تیمش را نیز از روی ضربه پنالتی به ثمر رساند. جعفر خلیلیان نیز با به ثمر رساندن 2 گل از جمله بازیکنان آماده این تیم بود.

* رحمان احمدی مربی دروازه‌بان‌های سپاهان که در چند فصل وظیفه سنگربانی سپاهان را بر عهده داشت، در این دیدار در دروازه تیم پیشکسوتان سپاهان قرار گرفته بود.

* محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان این دیدار را از روی سکوهای ورزشگاه نقش‌جهان دنبال می‌کرد.

* در ابتدای این دیدار بازوبند کاپیتانی تیم پیشکسوتان سپاهان بر بازوی مسعود تابش بود که در ادامه و با تعویض تابش، محرم نویدکیا کاپیتان تیم پیشکسوتان سپاهان شد.
* احمد صالحی داور پیشکسوت اصفهانی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت.

*تیم یاران رسانه از گزارشگران، نویسندگان و عکاسان ورزشی تشکیل شده که در چند سال اخیر فعالیت خود را آغاز کرده است. سرمربیگری این تیم در این دیدار بر عهده محسن بیاتی‌نیا بازیکن سابق فوتبال ایران بود.

*در بین دو نیمه از تعدادی از پیشکسوتان تیم فوتبال سپاهان از جمله محمد برزمهری دروازه‌بان‌ سال‌های دور سپاهان تجلیل شد. برزمهری در تیم شاهین هم‌بازی مرحوم محمود یاوری و در دهه 50 در سپاهان شاگرد او بود. وی در دهه 60 به‌عنوان مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی دستیار مرحوم پرویز دهداری بود.

*در این دیدار یاد و خاطره پیشکسوتانی مانند مرحوم محمود یاوری و محمود حریری و همچنین مرحوم مهرداد میناوند و علی انصاریان گرامی داشته شد.

 

عکس ها : بهروز نادری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا