ورزشی

بارسلونا مقصر بود؛ مشکلی با جدایی دیپای نداشتیم

کد خبر: 1738630/29

زمان: 13:55  
1399/12/01

بازدید: 2,978

رئیس لیون فاش کرد

رئیس باشگاه لیون در مورد دلیل عدم انتقال ممفیس دیپای به بارسلونا صحبت کرد.

به گزارش “آلانه”، تابستان گذشته بارسلونا شدیدا به جذب ممفیس دیپای و اریک گارسیا علاقه مند بود. رونالد کومان سرمربی هلندی جدید باشگاه برای تقویت خط حمله خود دیپای را می خواست و برای تقویت دفاع نیز اریک گارسیا مدافع اسپانیایی سیتی مدنظر بود. وجه مشترک این دو بازیکن پایان قراردادشان در ژوئن 2021 بود اما نه لیون و نه سیتی حاضر به قبول پیشنهاد بارسلونا نشدند.

 

 

 

 

جذب هر دو بازیکن به زمستان موکول شد اما ادامه پاندمی کرونا و انجام بازی ها بدون تماشاگر سبب شد تا مشکلات اقتصادی بارسلونا پابرجا بماند.

در نهایت بارسا نتوانست هیچیک را در انتقالات ژانویه به خدمت بگیرد.

 

 

 

 

ژان میشل اولاس رئیس باشگاه لیون در مورد انتقال نافرجام دیپای به بارسا گفت:« اینکه ممفیس در یک قدمی بارسا بود را همه می دانستیم. من هر کاری کردم تا مسیر انتقال او هموار شود اما مشکلات اقتصادی بارسلونا سد راه شد.

ممفیس احتمالا در پایان فصل لیون را ترک خواهد کرد و برای ما او یک استعداد بزرگ و یک بازیکنی در کلاس جهانی است. بازیکنی در اندازه های او در لیون وجود ندارد. او راه حل بسیاری از مشکلات تیم در سال های اخیر بوده و می خواستیم کمک کنیم به آرزویش برسد و راهی بارسا شود اما بارسا مشکلات اقتصادی زیادی داشت و همه چیز منتفی شد. در حال حاضر احتمال تمدید قرارداد او غیرممکن است ولی کسی چه می داند. شاید او در نهایت تمدید کرد؛ چرا که نه؟»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا