ورزشی

گل‌محمدی: باید گل گهر را شکست دهیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با گل گهر سیرجان حضور یافت و در خصوص این دیدار اظهار نظر کرد. او با تقدیر از هواداران پرسپولیس و استقبال آن ها در سیرجان گفت که امیدوار است پروتکل های بهداشتی توسط طرفداران رعایت شوند. وی همچنین گل گهر را تیمی هجومی خواند و گفت که هدف تیمش کسب پیروزی است.

 

 

* هواداران پروتکل ها را رعایت کنند

قبل از هرچیز از هواداران پرسپولیسی سیرجان تشکر میکنم که استقبال خیلی خوبی از ما کردند. از تک تک آن ها سپاسگزارم و امیدوارم همیشه سلامت و مواظب خودشان باشند. پروتکل ها را رعایت کنند.

 

 

* امیدوارم قهرمان نیم فصل شویم

فکر میکنم فردا یک بازی مهم و حساسی را پیش رو داریم و آخرین بازی نیم فصل اول ماست. در چند هفته اخیر نتایج خوبی گرفتیم و توانستیم خودمان را به صدر جدول برسانیم. برایمان مهم است که فردا با دست پر از زمین خارج شویم و خودمان را به عنون قهرمان نیم فصل معرفی کنیم.

 

 

* گل گهر هجومی و هیجان انگیز است

تیم حریف قابل احترام است و فوتبال خوب و هیجانی و هجومی را به نمایش می‌گذارد. فکر کنم بازی سختی خواهیم داشت. ام ها بازیکنان و مربیان خیلی خوبی دارند و ما باید در خط حمله و دفاع متمرکز باشیم. ما در فشار مسابقات هستیم و فکر کنم پنجمین مسابقه ای است که هر ۴-۵ روز انجام میدهیم.

 

 

* امیدوارم فردا برنده شویم

شرایط بچه ها از نظر روحی روانی بسیار خوب است و آماده بازی هستیم و از هواداران هم بابت حمایت هایشان تشکر میکنم و امیدوارم هرجا هستند سالم و سلامت باشند. انشالله فردا بازی خوبی انجام دهیم و همراه با برد باشد. بازیکنان تلاش زیادی کردند و روزها و هفته های سختی را پشت سر گذاشتند. ما مشکلات زیادی داشتیم و رفته رفته این مشکلات کمتر شد تا شرایط نسبتا خوبی حکم فرما شود. امیدوارم با حمایت هواداران و مدیریت، بتوانیم روزهای خوبی را رقم بزنیم. انشالله فردا هم برنده شویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا