ورزشی

محرومیت منشا و ماموریت ویژه مقابل تیم سابق

کد خبر: 1738441/1

زمان: 14:05  
1399/11/30

بازدید: 13,890

روز مهم شاکری در سیرجان؛

مهاجم نیشابوری گل‌گهر فردا روز سختی را در مقابل تیم سابق خود خواهد داشت و بدون‌تردید امید اول سیرجانی‌ها برای رسیدن به گل است.

به گزارش “آلانه” در آخرین دیدار نیم‌فصل اول لیگ بیستم فردا دیداری معوقه از هفته دهم میان گل‌گهر سیرجان و پرسپولیس تهران در سیرجان دنبال می‌شود؛ اما این مصاف حساس و سرنوشت‌ساز، یک غایب بزرگ دارد و گادوین منشا، که با 10 گل بهترین گلزن گل‌گهر در این فصل به شمار می‌رود، به دلیل محرومیت انضباطی نمی‌تواند مقابل تیم سابقش به میدان برود.

 

در غیاب منشا، یونس شاکری مهاجم بلندقامت و زهردار گل‌گهری‌ها امید اول امیر قلعه‌نویی در دیدار حیثیثی فرداست؛ چرا که گل‌گهر در صورت پیروزی می‌تواند نیم‌فصل را جایگاه چهارم جدول به پایان ببرد و نگذارد پرسپولیس قهرمان نیم‌فصل شود. شاکری هم به مانند منشا باید در مقابل تیم سابقش به میدان برود، مهاجم نیشابوری که در لیگ دوازدهم از ابومسلم به پرسپولیس رفت اما روزهای بدی را در این تیم گذراند و چندان فرصت بازی پیدا نکرد.

 

اما حالا شاکری که در این فصل سه گل توانسته به ثمر برساند، فردا می‌خواهد مقابل تیم سابق خود اعاده حیثیت کند و با درخشش مقابل شاگردان یحیی، نگذارد آن‌ها نیم‌فصل را با قهرمانی به پایان ببرند و به خوبی جای خالی بهترین گلزن گل‌گهر را در دوئل حساس فردا پر کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا