ورزشی

شهرداری آستارا مجوز میزبانی می گیرد 

کد خبر: 1738411/34

زمان: 11:19  
1399/11/30

بازدید: 3,652

بازی های این فصل دسته اول در حالی دنبال می شود که چند تیم از امتیاز میزبانی محروم هستند و این به خاطر شرایط نامساعد استادیوم هایی است که به سازمان لیگ معرفی کرده اند. 
 

به گزارش “آلانه”، یکی از این تیم ها شهرداری آستارا است که به همراه حسن اشجاری به لیگ یک صعود کرد و بعد از جدایی این مربی پایان رافت توانست به سیر صعودی این تیم ادامه دهد و هم اکنون این تیم شرایط خوبی در جدول رده بندی بازی ها دارد و در آخرین بازی هم موفق شد در خانه تیم خیبر خرم آباد با نتیجه دو بر یک پیروز شود. شهرداری آستارا بازی های خانگی خود را در استادیوم سردا جنگل رشت برگزار می کند اما شاید از این هفته امتیاز میزبانی را به دست بیاورد. 

 

 

فریبرز محمود زاده – مسئول برگزاری بازی های لیگ یک کشور که انصافا سخت گیری او موجب شد تا تیم ها دستی به سر و روی استادیوم های خود بکشند و به این خاطر مورد هجمه و انتقاد هم قرار گرفت با حضور در آستارا از اقدامات انجام شده در استادیوم این شهر بازدید بعمل آورد و به نظر می رسد نواقصات ابتدای فصل استادیوم برطرف شده است و به زودی مجوز میزبانی تیم شهرداری آستارا در لیگ یک صادر می شود و شاید با اعلام سازمان لیگ دیدار این تیم در برابر استقلال خوزستان در آستارا برگزار شود. 

 

بدون شک اگر این سخت گیری ها مورد حمایت فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ قرار گیرد تیم های دسته اولی هم به زیر ساخت ها توجه خواهند کرد که توجه به زیر ساخت ها در نهایت به نفع تیم ها تمام می شود چرا که تیم های دسته اولی برای صعود به لیگ برتر تلاش می کنند و اگر در لیگ یک نسبت به این موضوع بی توجه باشند در صورت صعود به لیگ برتر با یک چالش جدی مواجه می شوند. نکته جالب در این بین ایراد مدیران شهری و استانی نسبت به سخت گیری ها از سوی سازمان لیگ است در حالی که آنها باید با کمک به تیم ها به بهبود زیر ساخت ها در شهرستان ها کمک کنند تا بازی های لیگ یک همانند لیگ برتر در شرایط مطلوبی برگزار شود و بدون شک تنها با تلاش های فریبرز محمود زاده – مسئول برگزاری بازی های لیگ یک که به خاطر اجرای قانون تحت فشار است همه چیز در لیگ یک ایده آل نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا