ورزشی

ستاره های دیروز، غایبان امروز (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738409/1

زمان: 11:16  
1399/11/30

بازدید: 6,872

ستون تازه آلانه ؛برگی از تاریخ

بازگشت به روزهای گذشته و مرور بازیکنان بزرگ ایران دنیای متفاوتی از این ستاره ها در حال حاضر را به ما نسان می دهد

به گزارش “آلانه “، بازیکنان بزرگی بودند که روزگاری نقش اول را در این فوتبال بازی می کردند و هواداران  فوتبال  خاطرات پرشکوهی را از آنها به یاد دارد. فوتبالیست هایی که دوران پرشکوه ورزشی آنها به اتمام رسید و هر کدام  راه زندگی خودشان را انتخاب کردند.

در تصاویر منتشر شده در بهمن سال 71 دو جدال از چهار بازیکن با چهار سرنوشت متفاوت دیده می شود. فوتبالیست های با کیفیتی که دوران فوتبال و زندگی آنها به راه های متفاوتی ختم شد و مرور آنها می تواند درس های زیادی به ما بدهد.

 

جدال نادر محمدخانی به همراه علی دایی دو فوتبالیستی که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس ،تیم ملی و بازی در جام جهانی را در سابقه درخشان خود دارند . علی دایی که نیازی به معرفی نیست .او سمبل فوتبال ایران در جهان نامیده می شود. 

نادر محمدخانی کاپیتان ایران برابر یوگسلاوی در جام جهانی 98فرانسه بود و به همراه تیم ملی با بازوبند کاپیتانی قهرمان بازی های آسیایی 1998بانکوک شد.محمدخانی  بعد از دوران بازی برای ادامه زندگی به انگلستان سفر کرد و این روزها خبری از او در دنیای فوتبال نیست.

در تصویر بعدی شاهد نبرد جواد منافی و علی اکبریان هستیم . جواد منافی که یکی از بازیکنان خوب پرسپولیس و تیم ملی در دفاع چپ بود و سابقه گل زنی به عربستان در مقدماتی جام جهانی 1394را نیز دارد بعد از تصادفی هولناک در دی ماه 73و در سن 24سالگی دیگر به مستطیل سبز برنگشت. جواد چندین سال قبل به عنوان دستیار مدت کوتاهی برروی نیمکت پرسپولیس دیده شد و بعد از آن دیگر خبری از او در محافل فوتبالی نست.

علی اکبریان که سابقه بازی در استقلال ،پرسپولیس و حتی تیم ملی در کارنامه او دیده می شود بعد از دوران فوتبالش با یک اشتباه بزرگ زندگی اش را به تباهی کشاند و این روزها در زندان منتظر به پایان رسیدن حبس 20ساله اش می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا