ورزشی

درخواست جلالی؛ تیم ها به تعطیلات بروند 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738417/34

زمان: 11:35  
1399/11/30

بازدید: 8,423

مجید جلالی درخواست کرده است با توجه به پایان دور رفت تیم ها به تعطیلات نیم فصل بروند. 

به گزارش”آلانه”، این درخواست پیش تر مورد اشاره ایزد سیف الله پور – سرپرست مدیر عاملی باشگاه نساجی هم بوده است در حالی که سازمان لیگ قصد دارد سه هفته از بازی های دور برگشت را برگزار و بعد به تیم ها بابت نیم فصل استراحت بدهد. اما مجید جلالی می گوید حالا که بازی های تیم ملی در فروردین ماه برگزار نمی شود تیم های لیگ برتر طبق روال بعد از برگزاری آخرین بازی در دور رفت تعطیلات نیم فصل خود را آغاز کنند که این بازی را همه تیم ها جز پرسپولیس و گل گهر انجام داده اند و بازی این دو تیم هم فردا در سیرجان برگزار می شود. 

 

البته مجید جلالی نه به این بهانه بلکه دلایل دیگری هم برای ارایه درخواست خود دارد که به نظر منطقی می آید؛ او می گوید این درست که زمان نقل و انتقالات تیم ها از 2 اسفند آغاز می شود و تیم ها می توانند از بازیکن یا بازیکنان جدید در شروع بازی های دور برگشت بهره ببرند اما بازیکن جدیدی که به تیم می آید برای حضور در اردوی تیم و هم چنین هماهنگی با سایر نفرات نیاز به زمان دارد اما بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته بازیکن جدید به محض ملحق شدن به اردوی تیم باید در ترکیب به میدان برود چون سه هفته از بازی های دور برگشت بلافاصله بعد از پایان بازی های دور رفت برگزار می شود. 

 

با این حال مجید جلالی به آینده تیم نساجی امیدوار است و می گوید:« ما برای تحول و تغییر انگیزه و اشتیاق زیادی داریم. من اگر به موفقیت نساجی امید نداشتم، اینجا نمی‌ماندم.»

 

بعید به نظر می رسد سازمان لیگ به این درخواست پاسخ مثبت بدهد به این خاطر که برای برگزای سه هفته از بازی های دور برگشت اعلام آمادگی کرده است و به گونه برنامه ریزی کرده که تیم ها در تعطیلات نوروز استراحت کنند. البته باید به این نکته هم اشاره کرد سازمان لیگ برای پیاده کردن این تقویم با باشگاه ها  مشورت کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا