ورزشی

خطیبی: طبق برنامه سازمان لیگ پیش می‌رویم

کد خبر: 1738440/13

زمان: 13:39  
1399/11/30

بازدید: 3,535

سرمربی آلومینیوم تاکید کرد تابع برنامه‌ریزی سازمان لیگ هستند و هماهنگی لازم برای انجام سه بازی پیش رو را انجام داده‌اند.

به گزارش “آلانه”، رسول خطیبی درباره برگزاری سه هفته از نیم‌فصل دوم قبل از تعطیلات زمستانی لیگ برتر اظهار کرد: چنین اتفاقی جدید نیست و در سال‌های گذشته نیز شاهد بودیم. ما هم طبق برنامه‌ریزی سازمان لیگ که از قبل اعلام کرده‌اند، پیش می‌رویم و کارمان را انجام می‌دهیم و هیچ مشکلی با این شرایط نداریم.

 

او ادامه داد: باشگاه ما طبق برنامه‌ریزی سازمان لیگ کارهای اجرایی خود را پیش می‌برد و حتی برنامه اردویی ما پس از این سه بازی هم مشخص شده است.

 

سرمربی آلومینیوم یادآور شد: بخاطر شرایطی که در نیم‌فصل اول به دلیل حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا و وضعیت کرونایی برخی تیم‌ها اتفاق افتاد، یک مقدار برنامه‌ها نیاز به تغییر داشت، اما سازمان لیگ و آقای سهیل مهدی به خوبی برنامه‌ها را به هماهنگی رسانند تا هیچ مشکلی در کار تیم‌ها به وجود نیاید.

 

خطیبی تصریح کرد: خود ما هم قبل از دیدار با استقلال حدود دو هفته هیچ مسابقه‌ای نداشتیم، اما گلایه‌ای نداشتیم، تابع سازمان لیگ بودیم و همچنان هم هستیم. از آقای مهدی نیز بخاطر جمع و جور کردن چنین وضعیتی و اجرای مسابقات در زمانی که اعلام شده بود، تشکر می‌کنیم. ان‌شاالله پس از تعطیلات لیگ برتر نیز برنامه‌ها به خوبی پیش برود و هیچ تیمی دچار مشکل نشود.

 

او تاکید کرد: باشگاه آلومینیوم به دلیل اینکه از نظر هماهنگی و برنامه‌ریزی‌های قبلی جزو باشگاه‌های نمونه لیگ برتر است، از قبل برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های سه مسابقه در هفته‌های شانزدهم تا هجدهم و همچنین اردوی تیم پس از این سه دیدار را انجام داده و طبق نظم و انضباط جلو می‌رویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا