ورزشی

بوندسلیگا هم به ستاره ناراضی رئال نساخت

کد خبر: 1738495/29

زمان: 18:02  
1399/11/30

بازدید: 7,616

لوکا یوویچ که به شدت از نیمکت نشینی در رئال شاکی بود این روزها در آینتراخت فرانکفورت نیز شرایط مشابهی را تجربه می کند.

به گزارش “آلانه”، به نقل از آاس، در تابستان 2019 بوده که لوکا یوویچ در یک انتقال پر سر و صدا و گرانقیمت از آینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید پیوست. ستاره صربستانی در ماه های حضور خود در رئال مادرید با انواع حواشی دست و پنجه نرم کرد و هرگز نتوانست روزهای خوبی را در جمع کهکشانی‌ها سپری کند؛ موضوعی که باعث شد نهایتاً یوویچ چندی پیش دوباره و البته به شکل قرضی به فرانکفورت بازگردد.

 

 

 

 

یوویچ بعد از انتقال به فرانکفورت خیلی زود قابلیت های فوق العاده خود را در این تیم نشان داد و در 6 مسابقه اخیر که به شکل جانشین وارد زمین شده، 3 گل به ثمر رسانده است اما نکته قابل توجه در مورد یوویچ نیمکت نشینی های اوست. 

یوویچ در هیچکدام از این شش بازی از ابتدا در ترکیب آینتراخت قرار نداشته و در سه بازی اخیر مجموعا 63 دقیقه در میدان بوده است. او پس از گلزنی به بیلفلد که تقریبا یک ماه پیش بود، دیگر نتوانسته گلی به ثمر برساند و هیچ شوت در چارچوبی هم نداشته است.

 

 

 

 

یوویچ در بازی اخیر برابر کلن که با برتری 2-0 آینتراخت همراه بود، 19 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد و هیچ کار خاصی نتوانست انجام دهد.

این دقیقا خلاف چیزی است که او انتظار داشت و حتی در رئال، مدیران باشگاه توقع داشتند. یوویچ در بوندسلیگا هم نیمکت نشین است و سرمربی آینتراخت نیز اخیرا در یک مصاحبه گفت که کسی نمی تواند او را مجبور کند یوویچ را از ابتدا میدان دهد اما تاکید داشت که ساره صرب می تواند به تیمش بسیار کمک کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا