ورزشی

بای، قلعه نویی را از بازی پرسپولیس محروم کرد!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738530/56

زمان: 21:23  
1399/11/30

بازدید: 58,061

ابلاغ محرومیت امیر، 24 ساعت به آخرین بازی نیم فصل

تیم گل گهر سیرجان بدون حضور سرمربی خود بر روی نیمکت، آخرین بازی نیم فصل فوتبال ایران را مقابل پرسپولیس انجام خواهد داد.

به گزارش “آلانه”، در شرایطی که همه چیز آماده انجام برگزاری دیدار دو تیم گل گهر – پرسپولیس در ورزشگاه تازه تأسیس و زیبای شهید قاسم سلیمانی در شهر سیرجان است، ناظر این مسابقه در جلسه هماهنگی به سرپرست گل گهر اطلاع داد امیر قلعه نویی از حضور در این مسابقه محروم است.

بنا بر آنچه که ناظر انضباطی بازی به گل گهری ها ابلاغ کرده است، قلعه نویی به دلیل دریافت چهارمین کارت زرد در بازی مقابل نساجی، از این مسابقه محروم شده است و باید بر روی سکوها دیدار حساس تیمش مقابل پرسپولیس را دنبال کند.

این ابلاغیه در شرایطی است که گل گهر گادوین منشا مهاجم نیجریه ای تأثیرگذار خود به دلیل انجام شادی گلی عجیب و غریب در دیدار مقابل نساجی به همراه ندارد. مسابقه مقابل نساجی و سه امتیاز حساس آن تا به حال 2 قربانی برای گل گهر داشته که اولی خود منشاست و نفر دوم امیر قلعه نویی که بعد از اعتراض شدید به تصمیم داور در اعلام پنالتی برای نساجی در ثانیه های پایانی نیمه اول از علی بای داور این مسابقه کارت زرد گرفت.

 

البته در کارشناسی ها مشخص شد که قلعه نویی در اعتراض حق داشته اما در هر صورت کارت زرد او برنخواهد گشت. این در حالی است که ظاهرا قلعه نویی از 3 کارته بودن پیش از دیدار مقابل نساجی بی اطلاع بوده وگرنه قاعدتا در اعتراض به تصمیم داور طور دیگری رفتار می کرد. قلعه نویی از تصمیم داور مسابقه آنقدر عصبانی شده بود که بین دو نیمه قصد رفتن به رختکن را هم نداشت و در نهایت با همراهی سیامک قلیچ خانی برای صحبت با شاگردانش راهی رختکن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر شد.

نکته جالب اینکه از آخرین رویارویی قلعه نویی با پرسپولیس، دقیقا نزدیک به یکسال می گذشت و رویارویی پرحاشیه ای که یادآور مسابقه برگزار نشده سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان است. اولین مسابقه کرونایی فوتبال ایران بدون حضور تماشاگر با جنجالی بزرگ و با رأی انضباطی با نتیجه سه بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید و یکی از عوامل مهم قهرمانی سرخ ها در فصل گذشته بود.

در مسابقه فردا سعید الهویی دستیار امیر قلعه نویی تیم گل گهر را مقابل پرسپولیس سیاه پوش هدایت خواهد کرد. دو غایب بزرگ دیگر گل گهر در این بازی هم محسن کریمی و علیرضا حقیقی هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا