ورزشی

کاپیتان های تراکتور همچنان روی بورس (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738269/1

زمان: 14:37  
1399/11/29

بازدید: 3,423

ستاره های تراکتور همچنان بهترین های این تیم هستند. آنها در دور رفت جزو 5 بازیکن برتر تیم شان بودند.

به گزارش “آلانه”، بی تردید مهمترین نقل و انتقالات باشگاه تراکتور در یک دهه اخیر را می توانیم جذب مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و بازگرداندن دوباره احسان حاج صفی پس از درخشش در اروپا بدانیم. حضور این ستاره ها در تراکتور، بار فنی و اعتباری سرخ پوشان فوتبال آذربایجان را ارتقا داد و در طول سه فصل اخیر، همواره شاهد درخشش این بازیکنان بوده ایم.

 

در حالی که در این فصل انتقادات زیادی از این سه بازیکن شد و برخی ها معتقد بودند که آنها نتوانسته اند آن گونه که باید برای تراکتور بازی کنند اما آمار و ارقام حاکی از تداوم درخشش و یکه تازی این بازیکنان حتی در شرایط سنی فعلی شان دارد.

 

 

بر اساس آمار ارائه شده توسط متریکا، اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و احسان حاج صفی جزو 5 بازیکن برتر تراکتور در نیم فصل اول هستند. در این آمار اشکان دژاگه با دو گل، دو پاس‌گل و ۱۷ خلق موقعیت با پاس‌کلیدی، دومین بازیکن برتر تراکتور در نیم فصل بود. بعد از اشکان، مسعود شجاعی سومین بازیکن برتر تراکتور است. او بیشترین پاس‌گل را در تیمش داده، بیشتر از هر تراکتوری خطا گرفته و در پاس‌کلیدی، دریبل موفق، لمس توپ، توپ‌گیری جزو سه بازیکن برتر این تیم است. احسان حاج صفی، خلاق‌ترین بازیکن این فصل تراکتور ۲۸ موقعیت با پاس‌کلیدی ساخته است. حاج‌صفی تکنیکی‌‌ترین بازیکن و دومین شوت‌‌زن‌ برتر این فصل تراکتور هم است و پنجمین بازیکن برتر این تیم به شمار می رود.

 

گفتنی است که محمد عباس زاده که با زدن 7 گل بهترین گلزن تراکتور در نیم فصل اول بود، عنوان برترین بازیکن این تیم در دور رفت را هم به خود اختصاص داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا