ورزشی

واکنش صالح مصطفوی به اظهارات فکری

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738340/41

زمان: 20:00  
1399/11/29

بازدید: 26,906

صالح مصطفوی مربی فصل گذشته تیم فوتبال استقلال نسبت به حرف‌هایی که امروز صبح محمود فکری در جمع هواداران تیم برای دفاع از عملکرد خود برزبان آورد، واکنش نشان داد.

به گزارش “آلانه”، حرف هایی که محمود فکری سرمربی استقلال مقابل مجموعه ورزشی راه آهن مطرح کرد، باعث ناراحتی برخی استقلالی های سابق شده؛ او در بخشی از صحبت هایش در مورد دلیل عدم موفقیت استقلال در سال های اخیر نیز حرف زد و صالح مصطفوی مربی فصل گذشته تیم فوتبال استقلال نیز اینطور واکنش نشان داده است.

« ادب مرد به ز دولت اوست . آقای فکری، احترام به همکار جزو اولین نکاتی است که به من آموزش دادند. یک اصل بدیهی که شما آن را هم نیاموختید. در طول ماه‌های گذشته همیشه درباره شما با احترام صحبت کردم و حواسم بود که حتی انتقاد هم نکنم تا انگ توطئه نصیب‌ام نشود، اما شما امروز حرف‌های زشتی زدید و باعث شدید که یک اصل کلیدی در مربیگری را به یاد بیاورم: شخصیت. بله شخصیت آقای فکری، شخصیت مربیگری در تیم بزرگ قاره آسیا. چیزی که بیش از هر چیز تأسف‌آور است، قامت کوتاه تفکر و ادبیات شما برای هدایت این تیم بزرگ است. نیازی به ارائه رزومه‌ام ندارم و البته برای آقای قربانعلی‌پور که مربی بادانشی است، آرزوی موفقیت دارم. کاش متوجه بودید که همه ما استقلالی‌ها در یک کشتی نشسته‌ایم و دلخوشی‌مان موفقیت این تیم است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا