ورزشی

محبی: با حسینی روزهای خوبی را گذراندیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738195/57

زمان: 09:03  
1399/11/29

بازدید: 5,418

پرداخت دوگانه باشگاه، آزاردهنده ا‌ست؛

یکی از جوانان درخشان نیم‎فصل نخست لیگ بیستم در تیم نفت مسجدسلیمان حضور داشت و در موفقیت شاگردان حسینی نیز نقش پررنگی را ایفا کرد.

به گزارش “آلانه” محمدمهدی محبی هافبک و پدیده جوان این فصل نفت مسجدسلیمان پس از شکست تیمش در خانه و در هفته پایانی نیم‎فصل اول مقابل آلومینیوم اراک، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ما بازی را خوب شروع نکردیم اما در ادامه بازی پایاپایی را داشتیم و کارشناسان داوری هم روی گل حریف آن را مردود اعلام کردند، جالب این‌که کمک داور و داور بازی گل را آفساید گرفته بودند اما داور پشت دروازه گل اعلام کرد و خبری هم از VAR نبود که بخواهد رأی داور پشت دروازه را بازگرداند و سرانجام این‌چنین شد که نیمه اول با شکست به رختکن رفتیم.

 

وی افزود: در نیمه دوم شرایط بهتری داشتیم و بازی را سرحال‌تر دنبال کردیم، اما متاسفانه روی غافلگیری گل دوم را خیلی زود دریافت کردیم؛ پس از دریافت گل دوم، فشار تیم ما روی دروازه حریف دوچندان شد اما تنها به یک گل دست پیدا کردیم که فکر می‌کنم واقعا کافی نبود و موقعیت‌هایمان به گل ننشست.

 

محبی درباره نمایش خوبی که مقابل آلومینیوم از خود نشان داد، گفت: متاسفانه ما رسانه نداریم و گرنه من در چند هفته گذشته بدشانسی زیاد آوردم و چند موقعیت خوبی که داشتم به تیرک خورد و این حرکت‌های من به چشم نیامد.

 

هافبک نفتی‌ها در واکنش به جدایی مجتبی حسینی توضیح داد: ما حس خیلی خوبی به ایشان داشتیم و به فکر موفقیت با ایشان بودیم،  برای آقای حسینی آرزوی موفقیت دارم .مربی جدید مشخص نیست، اما هر کسی باشد ما باید با وجود مشکلاتی که هست به کارمان بازگردیم چون ثبات خوبی گرفته‌ایم. در نیم‌فصل اول گرفتار حواشی زیادی بودیم اما مطمئنم نیم‎فصل دوم را قوی‌تر شروع می‌کنیم.

 

محمدمهدی محبی درباره مشکلات مالی نفت گفت: باشگاه در پرداختی‌ها نگاه دوگانه‌ای داشت، آن‌هایی که بند فسخ 50 درصدی داشتند این میزان از مطالبات خود را گرفتند و مابقی 35 درصد؛ این اتفاق خوبی نیست چون وقتی دو نفر داریم با هم تمرین می‌کنیم یک بازیکن 50 درصد گرفته باشد و دیگری 35 درصد، زیبنده نیست. من خودم 35 درصد از قراردادم را گرفته‌ام. امیدوارم مشکلات‌مان حل شود، انتظارمان این بود که به همه در یک سطح پرداختی داشته باشند و این مسئله روی تمرکز بازیکنان‌مان تاثیر منفی گذاشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا