ورزشی

لطیفی: بلای حجازی را سر امثال کریمی درنیاورید

 

به گزارش “آلانه”، علی لطیفی پیشکسوت فوتبال و مربی چوکا تالش که در بازی یادبود روز گذشته منتخب 98 و سرخابی ها حضور داشت، درباره این بازی گفت: بازی روز گذشته به یاد مهرداد میناوند و علی انصاریان برگزار شد. همه ما با تمام وجود و برای احترام به این دو عزیز و خانواده آنها جمع شدند. بسیاری از بچه ها روز گذشته از شهرستان ها و با افتخار برای این دیدار حضور پیدا کردند. خود من روز گذشته از تالش برای این دیدار حضور پیدا کردم و در جلسه تمرینی نبودم.

وی ادامه داد: احمدرضا عابدزاده پایش مشکل داشت ولی برای احترام به یاد آن دو عزیز حضور پیدا کرد. فکر می کنم یک بازی بسیار خوبی بود که در شأن این دو بزرگوار برگزار شد. چند نفری از دوستان که عضو تیم ملی جام جهانی 98 بودند، در خارج از کشور حضور داشتند و نمی توانستند در این بازی حضور پیدا کنند. نباید از تلاش و زحمات کریمی، خداداد و ابوالقاسم پور به راحتی گذشت.

لطیفی در ادامه گفت: مایه خوشحالی و مسرت است که دوستانی نظیر علی دایی، خداداد عزیزی، خاکپور و در سمت دیگر علی آقای پروین حضور داشت. بهتر است قدر همدیگر را بدانیم، همدیگر را فراموش نکنیم. شاید قبلا فقط این گفته در حد حرف بود ولی اکنون اینگونه نیست. این صحبت ها را امثال علی دایی، خداداد عزیزی مطرح کردند و باید به آن عمل کنیم.

 

 

مربی چوکا و پیشکسوت فوتبال گفت: تعدادی از افرادی که در تیم 98 بودیم، پس از کنار گذاشتن فوتبال براساس توانایی یا اسم و شهرتی که از قبل داشتیم به کار مربیگری روی آوردیم. تعدادی نیز به دلیل عدم علاقه کار مربیگری را انجام ندادند و به حرفه های دیگر مشغول شدند. اما پس از اینکه دیروز افرادی را دیدم که برای دیدن امثال دایی، کریمی، عزیزی، باقری و… شوق و ذوق داشتند، به این نکته رسیدم چرا باید مسئولین ورزش و فوتبال کاری کنند که تعدادی از این عزیزان از فوتبال دور باشند؟ فوتبال در حال حاضر به امثال دایی، عزیزی و کریمی نیاز دارد.

وی در پایان گفت: به نظرم برای بازگشت دوباره فوتبال به کانون خانواده ها رشد کردن آن، به هر طریق ممکن باید افرادی مانند دایی، کریمی و عزیزی وارد فوتبال شوند. امیدوارم این اتفاق بیفتد چون مردم این دست عزیزان را دوست دارند. حرف من این است بلایی که سر اسطوره فوتبال ایران ناصر حجازی درآوردند، برای این عزیزان تکرار نکنند.

سرمربی تیم فوتبال چوکا در پایان شرایط تیم خود را اینطور تشریح کرد: خب ببینید ما چوکا شروع خوبی در لیگ یک نداشته ولی رفته رفته شرایط بهتر شد و با حضور مالکان جدید به دنبال این هستیم که تیم را در جدول رده بندی به  ثبات برسانیم و با اقتدار در لیگ بمانیم. به هر حال الان کمبودهای زیادی وجود دارد و هفت هشت بازیکن تیم من در پست های غیرتخصصی بازی می کنند. در نیم فصل نیاز به تقویت داریم و می خواهیم کاری کنیم که هوادارن چوکا به تیمشان افتخار کنند. تیم چوکا راه خودش را در نیم فصل دوم پیدا خواهد کرد.

 

 لطیفی در ادمه به آماده نبودن ورزشگاه خانگی تالش اشاره کرد و افزود: البته این را هم باید بگویم که ما الان هم در بازی های خانگی و هم بازی های خارج از خانه میهمان هستیم و مجبوریم در ورزشگاه سردار جنگل رشت بازی کنیم. امیدوارم مسئولان شهر تالش هر چه زودتر با انجام الزاماتی که مسئولان سازمان لیگ مطرح کرده اند، شرایط بازگشت ما به ورزشگاه پوریای ولی را فراهم کنند. این موضوع اگر محقق شود، بی شک در بهبود نتایج تیم تاثیر مستقیمی خواهد داشت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا