ورزشی

فکری و سونامی تصمیم جنجالی در استقلال

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738212/4

زمان: 10:18  
1399/11/29

بازدید: 38,328

سرمربی آبی‌ها به دنبال تغییر است

زیر پوست تمرین روز گذشته استقلال، اتفاقاتی در جریان بود که البته کسی دوست ندارد به آن اشاره کند.

به گزارش “آلانه”، محمود فکری در تمرین دیروز در شرایطی با کمی تاخیر و همان لبخند همیشگی وارد مجموعه تمرینی راه آهن شد که یکی از اعضای هیات مدیره و دو نماینده کارگزار وی را همراهی می کردند. فکری بعد از شایعات یکسره ۲۴ ساعت گذشته، در سمت خود باقی مانده و قرار است دوباره تیم را در دست داشته باشد.

 

به صورت طبیعی و در غیاب خبرنگاران تصاویری محدود از تمرین به بیرون مخابره شده و آنچه که در تمرین رخ می‌دهد بعدها در تماس با حاضران در آن نقل خواهد شد. اما از آنچه در ذهن محمود فکری می‌گذرد کسی اطلاع ندارد. از دیروز و در شرایطی که حضور برخی هواداران مقابل مجموعه تمرینی راه آهن اتفاقات نه چندان خوشایندی را باعث شد، هیچ کدام از مربیان استقلال حاضر به گفت و گو نشدند. حتی پرویز مظلومی که در حین ترک تمرین از سوی یکی دو هوادار مورد عتاب قرار گرفته که از استقلال بروید.

 

 

اما تنها کسی که با یک مصاحبه تقریبا تکراری حرف‌های تازه هم به کار برده خود محمود فکری سرمربی استقلال است؛ او در مصاحبه دیروز خود با ایسنا با برشمردن اتفاقاتی که قبلا هم به آنها اشاره کرده ( از جمله قصد برای برکناری‌اش در هفته دوم) می‌گوید با تغییراتی که انجام خواهیم داد به سمت قهرمانی خواهیم رفت. مساله مهم مورد اشاره او بحث “تغییرات” است. تغییراتی که برخی هواداران استقلال انتظار دارند در حوزه کادر صورت بگیرد اما شاید محمود فکری نگاه متفاوت به این موضوع داشته باشد و تغییرات را معطوف به کادر بازیکنانش کند. او در ۷۲ ساعت گذشته مدام به این مساله فکر کرده که یک جراحی بزرگ در تیمش انجام بدهد و از یکی دو چهره خبرساز تیمش بگذرد! اما به دلیل پشتوانه ضعیف هواداری و همینطور علاقه طرفداران به این بازیکنان انجام این تصمیم ریسک بالایی دارد و ممکن است مجموعه باشگاه استقلال کنار آمدن با این فشار را نداشته باشد. بنابراین تا هیات مدیره و فکری برای این تصمیم به نتیجه برسند، فعلا همه چیز به صورت عادی دنبال می‌شود. اگرچه از تلاقی نکردن نگاه‌ها بهم و صحبت نکردن مشخص است که رابطه پیشین تا حدی شکراب شده است.

 

تا بازی دشوار استقلال در رفسنجان زمان زیادی باقی نمانده اما صفحه شطرنجی که باز است، بازیگران متفاوت و پر تعدادی دارد. در حال حاضر همه منتظر دست به مهره شدن سرمربی و اقدامات جدید او هستند اما در عین حال هستند افرادی که فکر می‌کنند صفحه شطرنج بزرگ‌تری هم وجود دارد که سرمربی استقلال، خود حکم مهره‌ای دیگر را دارد.

این معادله چند مجهوله و دشواری است که حل شدن آن فقط به گذشت زمان نیاز دارد، چرا که اجرایی شدن هر تصمیمی شبیه زلزله ای در کف دریا، بلند شدن موج و آثاری در حد یک سونامی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا