ورزشی

سی و دومین جدال نازی آباد و پرسپولیس!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738251/41

زمان: 13:07  
1399/11/29

بازدید: 12,746

از اخراج تا تحریم نشست؛

هر وقت پرسپولیس بازی دارد و آن سوی مقابل امیر قلعه نویی قرار دارد بازی‌هایی جنجالی ، پرگل و پر حاشیه رقم می‌خورد.

به گزارش “آلانه”، در چند سال اخیر و حتی سال‌های دورتر، کمتر مسابقه ای بین این دو پیدا می‌کنید که کم حاشیه باشد؛ از اخراج گرفته تا صحبت علیه داوری، نیامدن به نشست خبری، صحبت از مهندسی نتایج و مسابقات و … همه و همه این‌ها را می‌توانید در جدال قلعه نویی و پرسپولیس پیدا کنید. امیر قلعه نویی تا کنون 31 مسابقه مقابل پرسپولیس قرار گرفته، که حاصل آن 9 پیروزی و 6 شکست بوده و 18 مسابقه نیز به تساوی رسیده است.

 

اولین باخت ، شاید تلخ‌ترین !
دربی ۷۹. شاید کسی تصور نمی‌کرد که اولین باخت قلعه نویی پس از سال ها مقابل پرسپولیس در دربی رقم بخورد. همه چیز برای او  خوب پیش میرفت اما ناگهان کامبک ده دقیقه ای سرخپوشان اولین شکست او را رقم زد‌.

 

 

هیچ وقت ضد فوتبال بازی نمیکنم!!
بعد سوت پایان بازی و شکست سنگین و چهار بر صفر امیر قلعه نویی در مقابل پرسپولیس او در پاسخ به اینکه نباید در مقابل پرسپولیس ریسک و هجومی بازی می‌کرد، گفت: «در تمام عمرم به فوتبال دفاعی فکر نکردم؛ حتی در تیم ملی و صد بار دیگر هم این اتفاق بیفتد، ضد فوتبال بازی نمی‌کنم!.» همین ریسک باعث سنگین ترین شکست قلعه نویی مقابل پرسپولیس شد.

 

 

انتقاد شدید از فغانی!
بعد از تساوی در دیدار رفت بازی دو فصل پیش  مقابل پرسپولیس و پنالتی فغانی علیه تیمش گفت: « فغانی شده قلدر خان فوتبال ایران! جام جهانی رفتی دلیل نمی‌شود هر کاری دلت خواست انجام بدهی! این حاشیه ها تنها بخش کوچکی است که بعد از بازی مقابل پرسپولیس ادامه داشت.»

 

 

انتقام به سبک قلعه نویی!
بازی رفت لیگ نوزدهم قلعه نویی پس از آن حواشی بسیار در فصل گذشته پای به آزادی گذاشته بود. او در طول بازی به شعار هواداران واکنش نشان داد و با دست به خودش اشاره کرد تا اینکه تیمش در دقیقه ۸۰ به گل رسید و در ادامه گل دوم و برد مقابل چشمان هواداران! این انتقام سنگینی بود که در واکنش به شعار ها علیه‌ش انجام داد تا به قول خوش بچه نازی آباد کم نیاورد!

 

 

 

اما حالا اینبار هم یک جدال حساس و سرنوشت ساز بین بچه نازی آباد و پرسپولیس قرار است اتفاق بیوفتد؛ نبردی که صدرنشینی پرسپولیس در گرو پیروزی مقابل قلعه نویی‌ست و گل گهر هم هر طور شده به دنبال این سه امتیاز خانگی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا