ورزشی

سیروس را نامردی زدند! (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738223/34

زمان: 11:12  
1399/11/29

بازدید: 30,157

بازی منتخب سرخابی ها و منتخب سال 98 به یاد مهرداد میناوند و علی انصاریان عزیز و فقید صحنه های جالبی داشت. همراه اشک ها و دوستی ها و البته صحنه های خشن. 

به گزارش “آلانه”، یکی از صحنه های خشن روی سیروس دین محمدی اتفاق افتاد. جایی که رحمان رضایی و محمد نوازی به اصطلاح فوتبالی ها او را ساندویچ کردند و نامردی زدند. جایی که سیروس دین محمدی تلاش می کند در دو ئل با رحمان رضایی توپ را از آن خود کند اما پای راست رحمان رضایی بدن سیروس را نشانه می گیرد و در ادامه نه رحمان به توپ می رسد و نه سیروس و محمد نوازی توپ را از آن خود می کند و دین محمدی نقش بر زمین می شود. 

 

 

البته رحمان رضایی در دوران بازیگری هم بدنش مثل کشتی گیران مازندرانی چغر بود و کمتر از اجازه رد شدن توپ ها را از خود می داد و اگر جایی هم لازم بود این چنین خطا می کرد؛ اما بازی متعصبانه سیروس دین محمدی هم در این بازی برای خود حکایت جالبی دارد تا جایی که تو  این سن و سال حاضر شد برای تصاحب توپ در مسیر لگد رحمان رضایی قرار گیرد. بی دلیل نبود که سیروس دین محمدی در دوران بازیگری خود یکی از موفق ترین ها بود و کمتر دچار فراز و نشیب شد. شاید این جسارت برای توپ گیری در دوران حضور در ماینس به فوتبال او اضافه شد؛ در فصلی که یکی از بهترین های تیم آلمانی بود و در حالی که باشگاه برای تمدید قرارداد او تلاش می کرد به دلیل اینکه حضور در آلمان برای او آورده مالی زیادی نداشت! به تهران بازگشت. 

 

 

جای شکرش باقی است این بازی دوستانه و به یاد مهرداد میناوند و علی انصاریان فقید بود و گرنه برخوردها شدید تر و شاید هم چند بازیکن مصدوم می داد. سیروس دین محمدی را در این صحنه نامردی زدند؛ شاید به این دلیل که آقا سیروس به دل نمی گیرد؛ اگر بازیکن دیگری مثلا … برای تصاحب توپ جلو می آمد آیا باز هم رحمان پایش را این طور به جلو پرتاب می کرد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا