ورزشی

سوارز: قرار نیست فعلا از شر من خلاص شوید!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738363/42

زمان: 22:45  
1399/11/29

بازدید: 3,637

لوییس سوارز، ستاره 34 ساله اتلتیکومادرید از حضور در ترکیب این تیم رضایت دارد.

به گزارش “آلانه”، بسیاری معتقدند بارسلونا با فروش لوییس سوارز مرتکب اشتباه بزرگی شد و زدن 16 گل در ترکیب اتلتیکومادرید تا اینجای فصل مهر تاییدی بر این ادعا است. لوییس سوارز مدعی شد باشگاه اتلتیکو به او اطمینان دارد و همین موضوع به این بازیکن انگیزه درخشش داده است.

 

لوییس سوارز گفت: “من هنوز احساس می کنم باید از شرایط فعلی و حضور در جمع بهترین های فوتبال لذت ببرم. با حضور در ترکیب تیمی مثل اتلتیکومادرید شما هنوز در بین بزرگان جای دارید. شاید برخی تصور می کردند من دیگر نمی توانم در میان بهترین ها باشم، اما من هنوز همان شور و اشتیاق گذاشته را دارم.

 

 

امیدوارم امسال، فصل بعد یا تا هر سالی بتوانم همچنان مبارزه کرده و با تمام توان تلاش کنم تا بتوانم تا جایی که ممکن است پیش بروم. اما قرار نیست هیچ کس از شر من خلاص شود و این من هستم که تصمیم می گیرم چه زمانی جدا شوم.

 

خودم هم انتظار چنین عملکردی را در ترکیب اتلتیکومادرید نداشتم، اما از شرایط فعلی لذت می برم. من از اینکه کادر مربیگری و هم تیمی هایم به من باور دارند ممنون هستم. آنها به من اعتماد دارند و این همان چیزی است که باعث می شود شما سعی کنید با گلزنی جبران کنید.

 

رابطه با دیگو سیمئونه؟ هر کسی فلسفه فوتبالی خود را دارد. هنگام مهیا شدن برای مسابقات او خیلی موارد را تصحیح می کند. حتی در سن و سال من نیز سیمئونه به من تذکر می دهد و من بدون هیچ مشکلی حرف هایش را قبول می کنم. می توانید فکر کنید که همه چیز را می دانید، اما گاهی جزئیاتی تاکتیکی وجود دارد که شما باید یاد بگیرید و سرمربی به همین دلیل در رختکن حضور دارد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا