ورزشی

سلطانی مهر: با حسینی به روزهای خوب برمیگردیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پس از انتخاب مجتبی حسینی به عنوان سرمربی جدید ذوب آهن، بازیکنان این تیم امید زیادی دارن تا این تیم اصفهانی در رقابت های لیگ برتر بماند و از سقوط به دسته پایین نجات پیدا کند. محمد سلطانی مهر که در تیم رحمان رضایی چهره شد، یکی از بازیکنانی است که امیدوار است ذوب آهن در نیم فصل دوم به رقابت های لیگ برگردد.

سلطانی مهر در مورد انتخاب حسینی به عنوان مربی ذوب آهن گفت: دیشب از آمدن آقای مجتبی حسینی باخبر شدیم. فکر می کنم مدیران تیم، مربی خوبی را انتخاب کرده اند. ایشان پیش زمینه از تیم ذوب آهن داشتند و با آقای گل محمدی در این تیم کار کرده اند و خودشان نیز در دوره ای سرمربی ذوب آهن بودند. امیدوارم بعد از این تغییر و تحول، در دور برگشت مسابقات نتایج خوبی کسب کنیم و تیم ذوب آهن را به جایگاه واقعیش بازگردانیم.

وی گفت: امروز اولین جلسه تمرینی تیم با آقای حسینی بود. برای برگزاری بازی های دور برگشت آماده می شویم هر چند بازی نخستمان با فولاد یک دیدار سختی است.

 

 

بازیکن ذوب آهن درباره اینکه با آمدن حسینی، چقدر وضعیت این تیم تغییر می کند گفت: فکر می کنم با آمدن آقای مجتبی حسینی روند بهبودی تیم بهتر شود و مسلما شرایط در دور برگشت بهتر می شود. بیشتر از قبل تلاش می کنیم تا ذوب آهن را به جایگاه اصلیش برگردانیم. کار سختی نیست فقط با هم بودن می تواند ما را در دور برگشت به رتبه بهتری برساند.

وی درباره مشکل اصلی ذوب آهن در نیم فصل نخست گفت: نمی توان گفت شخص خاصی باعث مشکلات ذوب آهن بوده است. وقتی تیمی نتیجه بد می گیرد، تمام تقصیرات متوجه مربی تیم می شود در حالیکه بازیکن، کادر اجرایی و همگی روی باخت تیم مقصرند و نمی شود یک فرد خاصی را به عنوان علت ناکامی معرفی کرد. ولی نیم فصل نخست را به فال نیک می گیریم و نیم فصل دوم را با مربی جدید آغاز می کنیم و ان شالله هر چی صلاح ذوب آهن است، پیش بیاید.
سلطانی مهر درخصوص بازی در کنار قاسم حدادی فر گفت: پست تخصصی من، هم پستی حدادی فر است. از اینکه در کنار این بازیکن باتجربه و با اخلاق بازی می کنم خوشحالم. او هم برای خودم و خانواده ام یک بازیکن مثال زدنی است. کل ایران می دانند قاسم حدادی فر در ذوب آهن خیلی زحمت می کشد و از بازی در کنار ایشان لذت می برم.

وی در پایان گفت: از زحمات رحمان رضایی در این چند وقته تشکر می کنم و برایشان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم ذوب آهن به روزهای خویش برگردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا