ورزشی

حسینی و ذوب آهن؛ شروع برای فرار از سقوط 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738222/34

زمان: 11:10  
1399/11/29

بازدید: 4,616

مجتبی حسینی سرمربی موفق تیم نفت مسجد سلیمان در دور رفت بازی های لیگ برتر کار خود را در تیم ذوب آهن به طور رسمی آغاز کرد. 

به گزارش “آلانه”، او که چند صباحی دستیار یحیی گل محمدی در تیم ذوب آهن بود و سرمربیگری را هم در این تیم تجربه کرده بود بعد از فسخ قراردادش با نفت مسجد سلیمان سرانجام دیشب به عنوان جانشین رحمان رضایی معرفی شد و از امروز کارش را در تیم ذوب آهن آغاز کرد. 

 

شروع زودهنگام مجتبی حسینی در ذوب آهن خیلی جای تعجب ندارد به این دلیل که بازی های لیگ برتر سه هفته بعد از دور برگشت تعطیل می شود و از سویی شرایط ذوب آهن حساس و کمی هم بغرنج است به این خاطر که نزدیک ترین تیم به منطقه خطر است. امروز اولین جلسه تمرینی ذوب آهن با حضور مجتبی حسینی در سالن ورزشی مجموعه ورزشی شفق برگزار شد و بازیکنان تمرین بدنسازی را مرور کردند. البته باشگاه قصد دارد در تمرین عصر که بعد از ظهر امروز در ورزشگاه ملت برگزار می شود مراسم معارفه مجتبی حسینی را به طور رسمی برگزار کند.حسن استکی و مجید محافظت کار به عنوان مربی، مهدی خان آباد به عنوان مربی بدن ساز، رسول زمانی به عنوان مربی دروازبانان، صادق غفاریان به عنوان آنالیزور سید مجتبی حسینی را در نیم فصل دوم و در هدایت تیم ذوب آهن همراهی خواهند کرد و همگی کار سختی را پیش رو خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا