ورزشی

حسینی: جواب مدیران نفت مسجدسلیمان را نمی دهم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه؛ پس از کش و قوس های فراوان و مطرح شدن گزینه های مختلف، سرانجام سید مجتبی حسینی به عنوان جانشین رحمان رضایی انتخاب و هدایت تیم ذوب آهن را بر عهده گرفت.

 

سرمربی جدید ذوب آهن عصر امروز در تمرین این تیم حضور یافت و مراسم معارفه اش انجام شد. حسینی در اولین جلسه تمرینی خود با ذوب آهن صحبت هایی را انجام داد که در ادامه می خوانید:

 

قبل از ارزیابی بازیکنان فعلی، بازیکن جدید جذب نمی کنیم

 

از حضور دوباره در خدمت تیم ذوب آهن خوشحال هستم و امیدوارم که بتوانیم با یک کار خوب از پس این بحران بربیاییم. برای این کار تمام تلاش مان را خواهیم کرد و قبل از اینکه بازیکنان فعلی تیم را مورد ارزیابی قرار ندهیم، اقدام به جذب بازیکن جدید نخواهیم کرد.

 

فولاد در خانه حریف سختی است

 

مقابل فولاد بازی مشکلی خواهیم داشت. این تیم در خانه به حریفان باج نمی دهد و روز سختی در پیش خواهیم داشت. اما به بازیکنانم ایمان دارم و برای جنگیدن وارد زمین می شویم تا سربلند خارج شویم.

 

حسینی در مورد کادرفنی خود در ذوب آهن اعلام کرد که فعلا قصد دارد با همین کادر به کار خود ادامه دهد و اگر نیازی باشد که نیروی جدیدی اضافه شود در این مورد اقدام خواهد شد.

 

علاقه ای به صحبت در مورد اظهارت مدیران نفت ندارم

 

درباره اظهارات مدیران نفت مسجدسلیمان علاقه ای به صحبت کردن ندارم. من آنجا خیلی زحمت کشیدم و اگر آقایان صحبتی در این مورد دارند من هم صحبت دارم. درست نیست که کسی را قضاوت کنیم چون کسی از مسائل خبر ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا