سیاسی

برگزاری نشست سراسری جبهه تحول‌خواهان انقلابی

به گزارش  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، نخستین نشست سراسری دبیران استانی جبهه تحول‌خواهان انقلابی با هدف هم‌اندیشی پیرامون انتخاب اصلح در انتخابات سال ۱۴۰۰ برگزار شد.

در این نشست سراسری که با حضور ۱۲۰ تن از اعضای ارشد سه تشکل جمعیت ایثارگران، جمعیت رهپویان و جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی شب گذشته به صورت مجازی برگزار شد، دبیران کل این سه جمعیت که در آستانه انتخابات پیش رو به واسطه ائتلاف با یکدیگر، با عنوان «جبهه تحول‌خواهان انقلابی» اعلام موجودیت کرده‌اند، درباره چگونگی فعالیت در انتخابات آتی به منظور معرفی گزینه اصلح از میان نامزد‌های انقلابی ریاست‌جمهوری به مردم بحث و تبادل نظر کردند.

نحوه ارتباط‌گیری تشکل‌های استانی با مرکز و نیز شناسایی و معرفی نامزد‌های اصلح انتخابات شورا‌های شهر و روستا نیز از سیاست‌های مطرح شده در این نشست بود.

شاخص‌های مد نظر جبهه تحول‌خواهان انقلابی برای انتخاب اصلح نیز در این نشست مورد بحث قرار گرفت. مجتبی شاکری دبیر کل جمعیت جانبازان، محمدجواد عامری دبیر کل جمعیت ایثارگران و مالک شریعتی نماینده مجلس و دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی طی سخنانی مواضع مشترک خود با دو تشکل دیگر ائتلاف مذکور در آستانه انتخابات را تشریح کردند و علیرضا زاکانی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی میهمان ویژه این نشست به تشریح ۵ گام پیشرو در این مرحله خودسازی، خدمتگزاری، گفتمان سازی، انتخابات و ایجاد تحول پرداخت.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا