ورزشی

باورنکردنی؛ امباپه وسط بازی تهدید به قتل کرد! (عکس)

به گزارش “آلانه”، پاری سن ژرمن دیشب و با ارائه نمایشی فوق العاده موفق شد با نتیجه 1-4 در استادیوم نوکمپ به برتری رسیده و بخش زیادی از مسیر صعود به دور بعدی را طی کند. همچنین پاریسی ها به نوعی انتقام شکست 1-6 چهار سال قبل را نیز گرفته و در استادیوم نوکمپ به یک پیروزی بزرگ دست یافتند.

 

اما به نظر می رسد در زمین اتفاقات عجیبی رخ داده است. بعد از افشای درگیری لفظی و فحاشی بین آنتوان گریزمان و جرارد پیکه، حالا موندو دیپورتیوو ابعاد جدیدی از درگیری شدید لفظی بین بازیکنان دو تیم را نیز فاش کرده است.

 

 

در نیمه اول سرجینیو دست، مدافع جوان بارسلونا بعد از برخورد با کیلیان امباپه از او عذرخواهی می کند، اما مهاجم پاری سن ژرمن به زبان اسپانیش به دست می گوید: “به من دست نزن.”

 

اینجا یوردی آلبا، دیگر مدافع بارسلونا وارد معرکه شده و به کیلیان امباپه می گوید: “بزرگ تر شو، او که از تو عذرخواهی کرد.”

 

 

اما عصبانیت مهاجم فرانسوی فروکش نکرده و حالا او خطاب به یوردی آلبا می گوید: “اگر تو را در خیابان ببینم می کشمت.”

 

اینجا جرارد پیکه که صحنه را دیده رو به کیلیان امباپه می گوید: “گفتی چه کسی را می خواهی بکشی؟”. در ادامه آلبا خطاب به پیکه می گوید او ( امباپه) تازه در حال بزرگ تر شدن و یادگیری است.

 

 

اما کیلیان امباپه همچنان متوقف نشده و یک بار دیگر تهدید خود را خطاب به یوردی آلبا تکرار می کند: “اگر تو را در خیابان ببینم می کشمت.”

 

ممکن است در صورت اثبات این مکالمات تبعاتی در انتظار بازیکنان حاضر در این درگیری به خصوص کلیان امباپه باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا