ورزشی

انگیزه‌های آقایی برای تقابل با امیر قلعه نویی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738270/4

زمان: 14:39  
1399/11/29

بازدید: 2,472

مدافع چپ پای پرسپولیس از بالاترین انگیزه برای تقابل با گل گهر سیرجان با هدایت امیر قلعه نویی برخوردار است.

به گزارش “آلانه”، سعید آقایی که بعد از جدایی از سپاهان در این فصل به پرسپولیس پیوسته، امیدوار است آمار پاس گل خود در آخرین بازی نیم فصل را از یک پاس گل بالاتر ببرد.

 

آقایی که بعد از نمایش موفق در سپاهان و حضور در جمع برترین پاسورهای این تیم، در ادامه در روزهای پایانی فصل گذشته از سوی امیر قلعه نویی نیمکت نشین شده بود، اکنون در تقابل رسمی با سرمربی سابق خود امیدوار است بتواند با نمایش موفق در ترکیب پرسپولیس، تیمش را برای دستیابی به عنوان قهرمانی نیم فصل کمک کند.

 

مدافع چپ پرسپولیس در ابتدای فصل و در دیدار آماده سازی تیمش مقابل گل گهر در برخوردی که در ابتدای بازی داشت، حواشی زیادی را شکل داده بودند. با این حال او اکنون با فراموشی اتفاقات گذشته ، امیدوار است شرایط خوبی را در این جدال سرنوشت ساز برای دستیابی به عنوان صدرنشین نیم فصل از خود به جا بگذارد. ماجرای صحبت های امیر قلعه نویی پیش از دیدار دوستانه با پرسپولیس و سعید آقایی در خصوص اینکه بعد از اینکه به تهران آمده او را تحویل نمی گیرد در آن مقطع با حواشی زیادی مواجه شد و اکنون باید دید آقایی در این تقابل برابر حریف چه نمایشی به جا خواهد گذاشت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا