ورزشی

انتقاد ستاره بارسا از شیوه مربیگری کومان

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در تابستان گذشته و پس از امضای یک قرارداد پر سر و صدا که باعث شد آرتور ملو از بارسا به یوونتوس برود، پیانیچ تیم رم به آبی اناری ها پیوست.

اما تا این تاریخ این هافبک باتجربه نتوانسته نظر کومان را جلب کرده و در ترکیب بارسا جایی برای خود دست و پا کند. پیانیچ این فصل تنها در پنج بازی از ابتدا برای بارسلونا به میدان رفته است.

این موضوع باعث شده است که پیانیچ ضمن ابراز نارضایتی از وضع موجود، بپرسد که اصلا چرا بارسلونا با او قرارداد امضا کرد؟

 

 

پیانیچ گفت: “من در تمام باشگاه هایی که در آنها حضور داشته ام و زیر نظر تمام سرمربیانی که با آنها کار کرده ام، همیشه بازی کرده ام.

موقعیتی مثل این هرگز برای من رخ نداده بود. اصلا آسان نیست و من خیلی به سختی توانسته ام این شرایط را تحمل کنم.

من دلیل دقیق اینکه مدت زمانی که انتظار دارم به من بازی نمی رسد را نمی دانم. من مدام تلاش می کنم و شما مجبورید به تصمیماتی که گرفته یم شود احترام بگذارید، حتی اگر با آنها موافق نباشید. من می خواهم که در این باشگاه تاثیرگذار باشم و اثر خود را در بارسا به یادگار بگذارم.”

 

ماجرای پیچیده پیانیچ و بارسا از ابتدای فصل تاکنون ادامه داشته و این نخستین بار نیست که ستاره بوسنیایی بارسلونا زبان به انتقاد از انتخاب بازیکنان رونالد کومان می گشاید.

 

 

پیانیچ در ماه دسامبر نیز گفته بود: “می خواهم که بیشتر بازی کنم، این چیزی است که می خواهم. صادقانه بگویم من حتی نمی دانم دلیل این شرایط چیست. واضح است که من می خواهم خیلی بیشتر بازی کنم. می دانم که می توانم خیلی به تیم کمک کنم. و هر زمان که سرمربی به من شانس داده من توانسته ام پاسخ خوبی در زمین بدهم. من خوب کار کرده ام. در مسابقات خوب بازی کرده ام. بیشتر از این نمی دانم چه کاری از من بر می آید. من تمرین می کنم و آماده ام.

 

صد درصد مشخص است که من راضی نیستم و نمی توانم هم باشم. من در طول دوران حرفه ام هرگز بازی نکردن را نپذیرفته ام و الان هم نمی پذیرم.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا