ورزشی

استارت دوباره حسینی از رفسنجان؟ (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، استقلال این روزها خودش را برای دیدار مقابل مس رفسنجان آماده می کند. دیداری که سه شنبه هفته آینده و در رفسنجان برگزار خواهد شد و شاگردان فکری برای اینکه اختلافشان با صدر جدول از این بیشتر نشود، چاره ای جز پیروزی در این دیدار ندارند.

در تمرین امروز آبی پوشان، رشید مظاهری سنگربان استقلالی ها حضور نداشت. گفته می شود او به دلیل درد از ناحیه کمر، نتوانسته است در تمرین امروز حضور پیدا کند و مربیان استقلال تنها با حسینی به صورت جدی تمرین می کردند. البته مظاهری در جلسه تمرینی ظهر دیروز نیز غایب بود.

عملکرد مظاهری در بازی با سپاهان مورد انتقاد قرار گرفته است و تقریبا می توان او را روی گل دوم شاگردان نویدکیا مقصر قلمداد کرد و حالا او در تمرینات تیمش نیز حضور ندارد و تمامی این مسائل شائبه هایی را ایجاد کرده است که حسینی در رفسنجان بار دیگر درون چارچوب تیمش قرار بگیرد.

 

حسینی که در دو دیدار ابتدایی لیگ مقابل مس و فولاد درون چارچوب تیمش قرار گرفته بود، پس از شکست برابر شاگردان نکونام نیمکت نشین شد ولی در بازی با نفت مسجدسلیمان، فکری فرصت دیگری به او داد اما اشتباه مرگبار روی گلی که دریافت کرد، باعث شد او بار دیگر و در دو بازی با نساجی و سپاهان نیمکت نشین شود.

اما حالا به نظر می رسد یکبار دیگر این فرصت نصیب حسینی شده است تا خودش را نشان دهد و مقابل تیم خوب مس رفسنجان درون دروازه استقلال قرار بگیرد. در صورت رخ دادن این اتفاق، باید دید که حسینی تا چه اندازه از این فرصت استفاده می کند و توانایی هایش را نشان می دهد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا