سیاسی

احدیان: جریان انقلاب همه ظرفیت خود را برای انتخابات ۱۴۰۰ پای کار بیاورد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، محمد سعید احدیان دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی عصر امروز در چهارمین جلسه مجمع عمومی این جمعیت اظهار کرد: جمعیت پیشرفت و عدالت ورق دیگری را رقم می‌زند و در شرایط فعلی با زحمات دوستان عزیز امروز در ۲۸ استان به صورت فعال فعالیت دارد.

وی افزود: ۲۹ هزار عضو ثبت شده در سایت جمعیت حضور دارند و شورای مرکزی مراکز جمعیت در استان‌ها و شهرستان به همین صورت نیز در کل استان‌ها و شهرستان انتخاب شدند.

احدیان با بیان اینکه از میان ۲۰۳ مرکز حدود ۱۶۷ مرکز در کل کشور فعالیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: طبق تغییرات رویکردی توجه بیشتری بر مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها و بدنه اجتماعی خواهیم داشت.

دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت با تاکید بر اینکه که وظیفه خود می‌دانیم که از اعضای خود در این جمعیت پشتیبانی فکری صورت دهیم، گفت: برای این نیز ساختار رسانه، آموزش و منابع انسانی ایجاد شده است.

احدیان با اشاره به برگزاری سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰، خاطرنشان کرد: ما بنا داریم بر اساس نقشه دقیق مسیر استراتژی‌ها را پیش ببریم.

وی با بیان اینکه در آستانه اتفاق مهم انتخابات ۱۴۰۰ قرار داریم، خاطرنشان کرد: جمعیت پیشرفت و عدالت تلاش دارد مبتنی بر نقشه راه دقیق، مسیر را پیش ببرد.

دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت با تاکید بر اینکه ما نمی‌خواهیم جریان سوم در کشور شویم، تصریح کرد: جوان گرایی و نوگرایی به طور جدی در مانیفست نواصولگرایی در حال شکل گرفتن است.

احدیان همچنین در همین زمینه به حضور جوانان در مجلس در کنار پیشکسوتان اشاره کرد و گفت:
در این مجلس جوانان با کار و تجربه‌های مختلف حضور دارند بنابراین بخش‌هایی از این مانیفست صورت گرفته و ما این موضوع را با افتخار به سر دست می‌گیریم.

وی با اشاره به توصیف و رهنمود‌های مقام معظم رهبری درباره مجلس یازدهم افزود: امروز تغییرات مهم را در جریان انقلاب می‌بینیم. ساختار انتخاب شدن نیرو‌ها صرفا در اتاق در بسته نیست و تشکیلات واقعی وجود دارد. ما می‌بینیم که جوانگرایی و نوگرایی که در مانیفست نواصولگرایی وجود دارد و الان رو به جلو حرکت می‌کند. هم اکنون جمع زیادی از جوانان همراه با تجربه‌ها در مجلس حضور دارند.

وی با اشاره به حساسیت‌های انتخابات ۱۴۰۰، گفت: انتخابات ۱۴۰۰ از حساسیت زیادی برخوردار است چرا که جریانی همواره تلاش داشته مسیر انقلاب را به سمت دیگری ببرد.

دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت گفت: در سال آینده مسئله صرفا مسئله یک انتخابات نیست بلکه مسئله آینده اقتصاد و نظام است.

احدیان گفت: با انتخاب درست در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌توانیم نقطه عطفی در مسیر پیشرفت انقلاب به ویژه در آستانه گام دوم انقلاب داشته باشیم.

وی تقویت جریان انقلاب در انتخابات ۱۴۰۰ را در گرو وحدت و کارآمدی عنوان و تاکید کرد: اگر تمام نیرو‌های انقلاب در جهت هم افزایی و وحدت در کنار هم قرار بگیرند قطعا نتیجه مطلوب حاصل خواهد شد چرا که بدون هم افزایی کنار هم نمی‌توان از این گردنه سخت گذشت. پیمودن این مسیر هزینه دارد. افراد شاید در این راه تخریب شوند، اما نباید کنار بنشینند و سکوت کنند و فقط ناظر باشند.

احدیان گفت: جریان انقلاب باید همه ظرفیت خود را پای کار بیاورد. عبور از این گردنه سخت نیاز به فداکاری دارد. یعنی اگر کسی خودش را اصلح می‌داند انتظار می‌رود برای پیشبرد اهداف جریان انقلاب به نفع دیگری کنار برود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا