ورزشی

کیه لینی: باخت به ناپولی ربطی به بازی فردا ندارد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738105/52

زمان: 19:31  
1399/11/28

بازدید: 2,549

جورجو کیه‌لینی، کاپیتان یوونتوس، معتقد است این تیم در لیگ قهرمانان اروپا نباید اشتباهات سال‌های اخیر را تکرار کند.

به گزارش “آلانه”، یوونتوس مسابقه قبلی خود در چهارچوب دیدار عقب افتاده سری آ را با شکست برابر ناپولی پشت سر گذاشت؛ موضوعی که می تواند باعث شود آن ها با روحیه ای نه چندان مناسب پا به دیدار برابر پورتو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بگذارد. با این حال جورجو کیه لینی معتقد است که باخت به ناپولی تاثیری روی عملکرد فردا شب تیم آندره پیرلو نخواهد گذاشت.

 

جورجو کیه لینی، مدافع یوونتوس، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی فردا مقابل پورتو گفت: “ما در شرایط مثبتی هستیم و بازی شنبه آسیبی به ما نمی رساند. ما به تعادل احتیاج داریم و باید این دو مسابقه از یکدیگر تفکیک شود. ما برای رسیدن به اهداف خود می جنگیم. اکنون لیگ قهرمانان آغاز می شود و ما با شور و شوق وارد زمین می شویم. اما از دشواری هایی که فردا با آنها روبرو هستیم آگاهیم. ما نباید اشتباهات سال های قبل را تکرار کنیم زیرا این هزینه زیادی برای مان خواهد داشت.”

 

 

 

 

وضعیت دفاعی یووه: ” ما چهار مدافع میانی واقعاً قدرتمند هستیم که از ویژگی های متفاوتی برخور داریم و این کار مربی است که از بین ما انتخاب کند. با این حال همه ما آماده ایم. ما باید توجه داشته باشیم که از چهار نفر حاضر در خط دفاعی دو نفر نیمکت‌نشین خواهند شد. در ماه های اخیر سیستم چرخشی وجود داشته اما جو بین ما عالی بوده است. من اکنون بونوچی را بهتر از همسرم می شناسم. نسبت به ماتیاس دی لیخت بهتر از یک سال و نیم گذشته شناخت دارم و در مورد مریح دمیرال نیز اینگونه است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا