ورزشی

کنعانی‌زادگان زودتر از موعد در دسترس یحیی قرار گرفت

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، محمد حسین کنعانی زادگان آخرین بار در جریان پیروزی 2 بر 1 برابر فولاد خوزستان که روز 29 دی ماه برگزار شد، برای پرسپولیس بازی کرد و پس از این مسابقه پرحاشیه و پربرخورد بود که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ از دسترس یحیی گل محمدی دور شد.

این بازیکن حالا پس از سپری شدن 29 روز از روز آینده می تواند در تمرینات گروهی پرسپولیس شرکت کند و در صورت صلاحدید یحیی گل محمدی حتی می تواند در ترکیب اصلی تیمش برابر گل گهر نیز قرار بگیرد.

علی اعظم پزشک باشگاه پرسپولیس در گفتگویی با “آلانه”، در مورد شرایط کنعانی زادگان اینطور توضیح داد:«  حدود 30 روز پیش آقای کنعانی زادگان مصدوم شد و مصدومیت خیلی شدیدی هم برایش ایجاد شده بود.»

او ادامه داد:« فکر نمی کردیم بعد از 4 هفته آماده بازگشت به میادین شود ولی خودش خیلی همکاری کرد و حالا به مرز آمادگی کامل رسیده است. خوشبختانه همه تست ها را بدون درد پشت سر گذاشته است و فردا ایشان را در اختیار تیم قرار می دهیم و به صورت گروهی کار خواهد کرد. از نظر پزشکی آماده است.»

اعظم در مورد آمادگی زودتر از موعد کنعانی زادگان اضافه کرد:« بحث شش یا حتی هفت هفته برای بهبود آسیب دیدگی ایشان مطرح بود و سر 27 ، 28 روز آماده شد. ما دو هفته اول روزی شش هفت ساعت کارهای فیزیوتراپی انجام می دادیم.

پزشک باشگاه پرسپولیس همچنین اعلام کرد که روز آینده از بازیکنان تیم پیش از مصاف با گل گهر تست کرونا گرفته خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا