ورزشی

چراغ سبز سرمربی آلمانی به حضور در رئال مادرید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738138/42

زمان: 21:06  
1399/11/28

بازدید: 24,061

جولیان ناگلسمان مدعی شد شاید این بار پاسخ متفاوتی به رئال مادرید بدهد.

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید دو سال قبل و بعد از جدایی زین الدین زیدان بود که با جولیان ناگلسمان برای هدایت این تیم تماس گرفت، اما پاسخ سرمربی جوان آلمان در آن مقطع منفی بود. حالا دوباره اخباری در مورد احتمال حضور جولیان ناگلسمان در فصل بعد در رختکن رئال مادرید مطرح شده و او در این رابطه صحبت کرده است.

 

جولیان ناگلسمان گفت: “خوزه آنخل سانچز از رئال مادرید با من تماس تلفنی برقرار کرد. البته من تنها گزینه نبودم و فکر می کنم او با سرمربیان بسیار زیادی در ارتباط بود. سانچز می خواست با من صحبت کرده و با فلسفه و ایده های من در مورد فوتبال آشنا شود.

 

 

من فکر می کنم در آن زمان تصمیم درستی گرفتم. این تصمیم آسان نبود، زیرا رئال مادرید یکی از بزرگترین باشگاههای اروپا است، اما اگر آنها در آینده با من تماس بگیرند، شاید تصمیم من متفاوت باشد. فکر می کنم دو سال پیش تصمیم درستی گرفتم، زیرا من نه وقت یادگیری زبان داشتم و نه فرصت آماده سازی.

 

من تجربه زیادی در عرصه بازی های بین المللی نداشتم و گام بعدی درست در برنامه های من رفتن به رئال مادرید نبود. انتقال به لایپزیش برای حرفه و پیشرفت من به عنوان یک سرمربی بهتر بود. در پایان تصور می کنم رد پیشنهاد رئال مادرید کار آسانی نبود، اما فکر می کنم تصمیم درستی گرفتم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا