ورزشی

پی اس جی بدون نیمار هم بارسا را حذف می کند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738078/29

زمان: 18:00  
1399/11/28

بازدید: 5,713

لوئیز فرناندز:

بازیکن و مربی سابق پی اس جی و ستاره سال های دور تیم ملی فرانسه به صعود پی اس جی با گذر از سد بارسا خوشبین است.

به گزارش “آلانه”، پی اس جی امشب در نوکمپ و در غیاب نیمار و آنخل دی ماریا کار دشواری برابر بارسای آماده این روزها پیش رو دارد. جدال دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برای دو تیم سنگین است اما کارشناسان شانس بارسا را در بازی امشب بیشتر می دانند.

در فرانسه اما خوشبینی هایی وجود دارد که پی اس جی حتی در غیاب دو ستاره اش نیز بتواند بارسا را متوقف کرده و حتی مغلوب کند. پی اس جی امشب زیر فشار شکست سنگین 6-1 چهار سال پیش قدم در نوکمپ می گذارد.

 

 

 

 

لوئیز فرناندز بازیکن و سرمربی سابق پی اس جی و از ستاره های تاریخ فوتبال فرانسه، یکی از کسانی است که به نتیجه گیری پاریسی ها در مجموع دو بازی رفت و برگشت خوشبین است. او به اوندا سرو گفت:« من پی اس جی را دارای پتانسیل حذف بارسا می بینم؛ حتی اگر نیمار را در بازی برگشت هم در اختیار نداشته باشند. پی اس جی بازیکنان بسیار خوب و با کیفیتی دارد که می توانند غیبت نیمار را کمرنگ کنند.

 

 

 

 

با آمدن مائوریسیو پوچتینو به جای توماس توخل نیز تغییراتی مثبت در تیم ایجاد شده است. درست است که امشب نیمار نیست ولی تیم در مسیر درستی قرار دارد. بازی 50-50 است و در دور برگشت اگر نیمار برسد، فاکتور بسیار تعیین کننده ای خواهد بود.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا