ورزشی

ورود رسمی تراکتور به بازار با خرید مهاجم و مدافع

کد خبر: 1737999/47

زمان: 12:28  
1399/11/28

بازدید: 26,462

باشگاه تراکتور در روزهای آینده به شکل رسمی وارد نقل و انتقالات خواهد شد و به گفته مدیران این باشگاه در روزهای آینده بازیکنانی را به خدمت خواهند گرفت.

به گزارش “آلانه”، علیرضا رحیمی در خصوص خرید بازیکن گفت: ما الان در نیم فصل هستیم، امکان این که تیم تغییرات زیاد داشته باشد، وجود ندارد. ما الان دو سهمیه داریم و اگر چهار نفر را در فهرست مازاد بگذاریم، می‌توانیم شش بازیکن را بخریم. ما باید این بازیکنان را در پستی بخریم که به آن نیاز داریم. ما الان امکان خرید بازیکن خارجی نداریم و در این شرایط باشگاه ها تلاش می‌کنند بازیکنان خود را حفظ کنند. مثلا به یک باشگاه نامه می‌زنیم و می‌گویند20 میلیارد بدهید تا آزاد کنیم؛ یعنی قصد فروش نداریم.

 

وی افزود: ما حداقل یک مهاجم نیاز داریم. ما حتما یک یا دو مدافع میانی و همچنین بازیکن در پست دفاع کناری نیاز داریم. دوستان می‌گفتند وینگر باید بخریم که حالا من در جزئیات آن وارد نمی‌شویم. ما خیلی جدی وارد مذاکرات شده ایم تا بازیکنانی که نیاز داریم را بخریم. حتی به باشگاه های این بازیکنان هم نامه زده ایم و این اتفاق (خرید بازیکن) باید اتفاق بیفتد. ما حتما 3-4 بازیکن موثر و غیرنیمکتی خواهیم خرید؛ مخصوصا مدافع و مهاجم. ما مذاکرات را شروع کردیم و جلو می‌بریم و در سه چهار روز آینده اقدامات ما نتیجه خواهند داد.

 

رحیمی با اشاره به نگرانی هواداران عنوان کرد: هواداران ما استرس زیادی تحمل می‌کنند و من به آن ها حق می‌دهم چون ما با تراکتور زندگی می‌کنیم. اتفاقات تراکتور می‌تواند ما را از نظر روحی روانی خوب یا بد کند. مذاکرات ما به سختی جلو می‌روند چون مثلا ما مهاجم می‌خواهیم بخریم، او می‌داند کسی بهتر از او نیست و شرایط عجیب می‌گذارد. فقط هم بحث پول نیست، مثلا می‌گوید من قرارداد می‌بندم اما هر موقع خواستم باید فسخ کنم. شما این را قبول می‌کنید؟ لیست ما مشخص است و مذاکرات را جلو می‌بریم و سه چهار بازیکن هم خواهیم خرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا