ورزشی

نفت آبادان در انتظار حل شدن مشکلات مالی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738087/4

زمان: 18:38  
1399/11/28

بازدید: 542

با تمامی مشکلاتی که آبادانی‌ها پشت سر گذاشتند، نیم فصل را با 23 امتیاز و در پله پنجم خاتمه دادند تا امیدوار به نیم فصل دوم باشند.

به گزارش “آلانه”، سیروس پورموسوی و شاگردانش با عملکردی غافلگیرکننده توانستند هواداران را امیدوار به آینده کنند، در نهایت با حضور در پله پنجم جدول کار را در نیم فصل خاتمه دادند.

 

اختلاف امتیاز کم آنها با تیم‌های بالانشین حتی این امیدواری را در بین هواداران شکل داده تا برای اولین بار شانس حضور در لیگ قهرمانان و سهمیه آسیا را نیز در ادامه مسابقات به خود اختصاص دهند. مسیر و هدفی که البته شاید دور از دسترس شاگردان سیروس پورموسوی نباشد و نیازمند حمایت مسوولان در این رابطه خواهد بود.

 

مسوولان استانی آبادان که طی ماه‌ها و هفته‌های اخیر بارها وعده پرداخت و حمایت از باشگاه را داشته‌اند تاکنون به وعده خود عمل نکرده‌اند و این در حالیست که از یک سوی این تیم برای نقل و انتقالات زمستانی به دنبال تقویت خود است و از سوی دیگر نیز به دنبال پرداخت مطالبات بازیکنان کنونی و حفظ آنها برای ادامه فصل خواهد بود. موضوعی که نیازمند این است تا هر چه زودتر مصوبه مربوطه به پرداختی برای حمایت است.

 

در شرایطی که طی روزهای اخیر بودجه به حساب نفت مسجدسلیمان واریز شده است، بازیکنان و اعضای تیم نفت آبادان هم در انتظار این هستند تا این شرایط از طریق وزارت نفت برای تیمی که مدعی دستیابی به سهمیه آسیاست نیز فراهم شود و باید دید مسوولان استانی چه اقدامی در این خصوص صورت خواهند داد.

 

آنها که مدعی اصلی صدرنشینی تا هفته‌های پایانی نیم فصل اول بودند، در ادامه با افزایش مشکلات مسیر نزولی را در پیش گرفتند و امتیازات طلایی را از دست دادند تا به رده پنجم سقوط کنند. شرایط حضور در برخی استان‌ها برای انجام بازی و دریافت بلیت و حتی پرداخت پاداش ها به شکلی پیش رفته که طلایی‌پوشان از روحیه بالایی که در ابتدای فصل داشتند فاصله گرفته‌اند و باید دید اکنون در مقطع حساس نقل و انتقالات زمستانی مدیران تیم و استانی قادر خواهند بود بار دیگر تیم را در مسیر مناسب کسب نتیجه و برآورده کردن انتظارات هواداران قرار دهند یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا