ورزشی

مشورت نویدکیا با مایلی‌کهن برای سرمربیگری سپاهان

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737971/47

زمان: 10:43  
1399/11/28

بازدید: 2,636

محرم نویدکیا می‌گوید که مشورت با محمد مایلی کهن سبب شده تا پیشنهاد سپاهان را قبول کند.

به گزارش آلانه، محرم نویدکیا سرمربی تیم سپاهان در بخشی از صحبت هایش در فوتبال برتر ماجرای حضورش در سپاهان را شرح داد: من چهار سال بود از فوتبال خداحافظی کرده بودم و پس از آن نیز ارتباطی با باشگاه نداشتم اما یک روز محمدرضا ساکت برای قبول سرمربیگری با من تماس گرفت. ما چند جلسه با هم صحبت کردیم اما صحبت‌های ما در مورد مسائل باشگاه بود اما رفته رفته در مورد مسائل مختلف صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم با هم همکاری کنیم.

 

او درباره رد پیشنهاد مربیگری در سپاهان عنوان کرد: زمانی که من از فوتبال خداحافظی کردم، مسوولان باشگاه می‌خواستند، بازی خداحافظی با تیم تهرانی بگذارند اما من ترجیح دادم مقابل ذوب آهن  این کار را انجام دهم. زمان مربیگری کرانچار به من پیشنهاد حضور در کادر فنی شد اما به خاطر مشکلات با مسوولان وقت قبول نکردم. قلعه‌نویی هم در دو مقطع به من گفت که بیایم اما این اتفاق رخ نداد. یکی از دلایل حضورم در سپاهان محمدرضا ساکت بود.

 

نویدکیا درباره پاسخ مثبت به پیشنهاد سرمربیگری اظهار داشت: برای قبول سرمربیگری سپاهان با افراد زیادی از جمله علیرضا رحیمی، امیر حاج رضایی و محمد مایلی کهن مشورت کردم و وقتی دیدم آنها به من اعتماد دارند این پیشنهاد را پذیرفتم. من از کودکی سپاهانی بودم و از تیم شناخت داشتم. خیالم راحت بود پشت پرده مشکلی برای من به وجود نمی‌آید و به همین خاطر قرارداد سه ساله بستم. در مدت دوری‌ام از فوتبال فقط استراحت کردم و تنها با فرزندم سرگرم بودم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا