ورزشی

لیندلوف و مگوایر مشکل یکدیگر در یونایتد هستند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، گری نویل معتقد است که منچستریونایتد در خط دفاع و همچنین درون دروازه مشکل دارد و تا وقتی به اوضاع در این قسمت از زمین سامان ندهد، نمی تواند برای قهرمانی رقابت کند.

 

گری نویل می گوید که ویکتور لیندلوف و هری مگوایر تبدیل به مشکل یکدیگر شده اند و نویل عقیده دارد که با بازیکنان فعلی، یونایتد نمی تواند در لیگ برتر مدعی قهرمانی باشد.

 

گری نویل گفت: “نکته کلیدی این است که در بین 20 قهرمان اخیر لیگ برتر، تنها یک تیم حضور دارد که حداقل یک گل در هر بازی دریافت کرده است.

این همه چیز را راجع به این سه نفر، دخیا، لیندلوف و مگوایر، به شما نشان می دهد. برای بردن قهرمانی این مثلث دروازه بان و دو دفاع عقب میانی باید مانند کوه محکم باشند.

 

 

آنها قرار نیست مگوایر را کنار بگذارند. 90 میلیون یورو خرجش کرده اند و او سنگ بنای دفاع و بازیکنی است که خط دفاع یونایتد را بر پایه او می چینند. پس مجبورند که برای او یک همکار پیدا کنند.

کسی که کنار مگوایر بازی می کند باید بازیکنی با فیزیک و خصوصیات اریک بیلی باشد. کسی که سریع است و روی هوا خوب کار می کند، قدرتمند است و می تواند مگوایر را در نبردهای یک به یک پوشش دهد. اما همچنین باید کسی باشد که آنها را در زمین به جلوتر ببرد و اجازه دهد تا کمی بازتر بازی کنند.

مشکل لیندلوف، مگوایر است و مشکل مگوایر، لیندلوف.

 

 

فکر می کنم اگر لیندلوف را کنار ویرژیل فن دایک در لیورپول بگذارید، می بینید که او بازیکن بسیار خوبی است. او بازی را می فهمد و بازی خوانی می کند و مدافع خیلی خوبی است.

اگر او کنار ریو فردیناند یا فن دایک بازی می کرد، به نظرم زوج فوق العاده ای می شدند. مشکل این است که او در کنار کسی مثل مگوایر بازی می کند که تحرک زیادی ندارد.

 

مشکلی که لیندلوف دارد این است که آنها 90 میلیون یورو خرج هری مگوایر کرده اند و مجبورند یک نفر را کنار او قرار دهند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا