ورزشی

لبخند فنایی به سریال کلین شیت‌های پرسپولیس

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738079/4

زمان: 18:01  
1399/11/28

بازدید: 9,099

مربی دروازه‌بانان پرسپولیس طی هفته‌های اخیر روزهای خوبی را دنبال کرده و هر دو دروازه بان تیمش در مسیر بسته نگه داشتن دروازه موفق عمل کرده‌اند.

به گزارش “آلانه”، داوود فنایی، مربی دروازه‌بان پرسپولیس طی چهار بازی اخیر هر دو دروازه بان تیمش را در اوج آمادگی می‌بیند و هم حامد لک و هم بوژیدار رادوشوویچ توانسته اند به خوبی مانع از باز شدن دروازه این تیم شوند.

 

 

لک که بعد از دو گلی که مقابل آلومینیوم اراک دریافت کرد، طی سه بازی بعدی که فرصت حضور در ترکیب را به دست آورده، سه کلین شیت به کارنامه خود اضافه کرده است. از سوی دیگر بوژیدار رادوشوویچ نیز که در دیدار مقابل مس رفسنجان و به دلیل محرومیت لک در ترکیب تیم قرار گرفت، دروازه اش را بسته نگه داشت تا این تیم بار دیگر در مسیر کلین شیت‌های سریالی برای بازگشت به صدر جدول قرار گیرند. 

 

فنایی، دروازه بان سابق پرسپولیس که طی فصل گذشته حضور در سمت مربی گلرهای تیم را تجربه می‌کند، با حضور دو گلر آماده این روزهای تیمش امیدوار است در ادامه مسیر بتواند فصل را با آماری مناسب به پایان رسانده و در مسیر دستیابی به جام دیگری قرار گیرند و باید دید شرایط در ادامه برای او و گلرهایش به چه شکل پیش خواهد رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا