ورزشی

قولی که محرم اینبار مقابل میلیون‌ها بیننده تکرار کرد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737941/41

زمان: 08:01  
1399/11/28

بازدید: 33,431

اوایل انتقاد می‌‍کردند چرا چیزی نمی‌گوئید؛ 

در روزهای که بخش مهمی از حواشی یک مسابقه فوتبال در ایران را جنجال های مربیان در کنار خط تشکیل داده، سرمربی سپاهان خودش را از این ماجرا بیرون کشیده است.

به گزارش “آلانه”، محرم نویدکیا با اینکه اولین فصل سرمربیگری خودش را در تیم پرهوادار سپاهان تجربه می کند، هیچ وقت برای جبران کم و کاست های فنی تیمش بهانه جویی نکرده است. او اگرچه تا پیش از دیدار تیمش برابر مس رفسنجان نیز آرامشی مثال زدنی در کنار زمین داشت، در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه بود که جمله مهمی را بر زبان آورد و گفت که هیچ گاه در مورد عملکرد داوران صحبت نخواهد کرد و البته ابراز امیدواری کرد تا بتواند به قولی که می‌دهد، عمل کند.

او امشب و در پایان رقابت های نیم فصل میهمان برنامه فوتبال برتر بود و در بخشی از صحبت هایش بار دیگر به این موضوع اشاره کرد و افزود:« اوایل حتی به من انتقاد می شد که چرا چیزی نمی گویید ولی من در بازی با مس رفسنجان گفتم از روی که مسئولیت سرمربیگری سپاهان را برعهده گرفتم، با خودم عهد کردم که با داوران کاری نداشته باشم تا آنها کار خودشان را انجام دهند و من هم کار خودم را. همین موضوع را هم به بازیکنان انتقال دادم. به هر حال در فوتبال ممکن است بحث پیش بیاید ولی امیدوارم تا آخر بتوانم خودم را کنترل کنم که سر این موضوعات معمولی و عامیانه با داوران بحث نکنم.» 

او ادامه داد:« همیشه به بچه هایم می گویم که ما باید اینقدر قوی باشیم که اگر حتی داور اشتباه کرده، ما نباید فکر کنیم که بازی تمام شده. ما وقتی تیمی به این خوبی داریم با این نفرات با کیفیت، اگر دقیقه 80 گل بخوریم باید در 10 دقیقه باقی مانده گل بزنیم و حتی اگر بازی مساوی شده، گل بعدی را هم بزنیم و ببریم. کم کم این در تیم ما جا افتاده است. حالا اگر داور یک اوت اشتباه گرفته یا کرنر اشتباه گرفته، باید با کارهای تاکتیکی کرنر را دفع کنیم و بازی را برگردانیم. در بازی با پیکان همین اتفاق روی یک کرنر برای ما رخ داد؛ یکی می گفت هست یکی گفت نیست. ما گل خوردیم ولی به بازی برگشتیم و بازی را بردیم.» 

محرم نویدکیا حرف هایش را در مورد دخالت نکردن در کار داوران و اینکه این رفتار او می تواند الگویی برای مربیان دیگر باشد، اینطور از سر گرفت و گفت:«  شما می گویید الگو برداری و واقعا اینطوری نیست. من ترجیح میدم که راه خودم را بروم و امیدوارم تا آخر بتوانم این کار را ادامه بدهم. قول داده ام هرگز در مورد داوری صحبت نکنم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا