ورزشی

فخرالدینی: خودم درخواست جدایی از تراکتور دادم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738013/1

زمان: 13:46  
1399/11/28

بازدید: 9,635

میلاد فخرالدینی فخرالدینی می‌گوید که خود او درخواست جدایی از تیم تراکتور را داده و قرارگیری در فهرست مازاد خبر درستی نیست.

به گزارش “آلانه”، خبر قرارگیری سه بازیکن تراکتور در فهرست مازاد که از سوی مدیران این باشگاه اعلام شد، بازتاب گسترده ای داشته است. یکی از این بازیکنان میلاد فخرالدینی بود که به درخواست گفتگوی کوتاه درباره قرارگیری در فهرست خروجی پاسخ مثبت داد و در این باره توضیحاتی را ارائه کرد.

 

فخرالدینی به خبرنگار ما گفت: این که گفته اند میلاد فخرالدینی در فهرست مازاد است، خبر درستی نیست و شاید هم برداشت رسانه ها غلط بوده. من از سه ماه پیش به آقای شجاعی گفتم که در تبریز نمی‌توانم بمانم و هفته گذشته هم به باشگاه نامه رسمی زدم و درخواست جدایی دادم.

او درباره علت مشکلش در تبریز گفت: مشکل خاصی نیست و من سال ها در تراکتور بوده ام و این تیم و هوادارانش را دوست دارم اما مشکلات خانوادگی باعث شده تا جدا شوم.

 

وی افزود: بازیکنی که 15 بازی در یک نیم فصل انجام دهد، طبیعی است که در فهرست مازاد نباشد و من با آقای شجاعی هم رابطه خوبی داشته ام. من خودم می‌خواهم از تیم بروم و این که ماجرا وارونه نشان داده شود، وجهه خوبی ندارد.

 

مدافع راست تراکتور درباره مقصد آینده اش عنوان کرد: فعلا مشخص نیست، پیشنهاداتی دارم اما اول باید با تراکتور فسخ کنم و بعد از آن اطلاع رسانی خواهم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا