ورزشی

علت غیبت عابدزاده در بازی یادبود چه بود؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738106/42

زمان: 19:30  
1399/11/28

بازدید: 21,882

احمدرضا عابدزاده، دروازه بان افسانه ای فوتبال ایران نیز در بازی یادبود امروز حضور پیدا کرد.

به گزارش “آلانه”، ستاره های فوتبال ایران امروز در قالب دو تیم ستاره های 98 و منتخب سرخابی به مصاف هم رفته و یاد و خاطره مهرداد میناوند و علی انصاریان، دو ستاره سابق فوتبال کشورمان را گرامی داشتند.

 

بسیاری از بازیکنان خاطره ساز در این دیدار نمادین حضور یافتند، اما علیرغم اخبار اخیر خبری از احمدرضا عابدزاده در ترکیب ستاره های 98 نبود. عابدزاده که از فوت میناوند و انصاریان بسیار متاثر شده، در روزهای اخیر بارها تصاویر مشترکی از خود و این دو بازیکن را در صفحه اش منتشر کرده است. همچنین احمدرضا عابدزاده در خلوت و بعد از مراسم تدفین در بهشت زهرا حاضر شده و بر سر مزار مهرداد میناوند و علی انصاریان نیز رفت.

 

 

اما احمدرضا عابدزاده امروز علیرغم قرار نگرفتن در ترکیب در استادیوم آزادی حضور یافت. ویدئویی از او در حال شوخی با دوست صمیمی اش مهدی هاشمی نسب و کشیده شوخی او به این همبازی سابق در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

 

همچنین احمدرضا عابدزاده عکسی به یادگار با افشین پیروانی و علی اصغر مدیروستا، دو همبازی سابق خود در مسیر صعود به جام جهانی 98 نیز روی چمن استادیوم آزادی گرفت. احمدرضا عابدزاده که اخیرا باز هم تحت عمل جراحی زانو قرار گرفته، روز حضور در بهشت زهرا نیز لنگان لنگان راه می رفت و به نظر می رسد همین موضوع عامل اصلی عدم حضور او در میدان بوده است. البته زانو درد نیز باعث نشد احمدرضا عابدزاده خود را به مراسم یادبود دو همبازی سابق خود یعنی مهرداد میناوند و علی انصاریان نرساند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا