ورزشی

طاری‌بخش : از پرسپولیس به AFC شکایت کرده‌ایم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738058/1

زمان: 16:55  
1399/11/28

بازدید: 11,108

بیش از این برای اینکه ما را سربدوانید وقت نداریم

سخنگوی باشگاه شهرخودرو خراسان گفت: باشگاه پرسپولیس به تعهدات خود عمل نکرده است و ما نامه شکایتمان را به afc ارجاع دادیم.

جواد طاری بخش اظهار کرد: طلب باشگاه شهرخودرو از پرسپولیس کاملا مشخص است و نیازی به توضیح مجدد آن نیست، در این مدت نیز هر گونه همکاری که لازم بوده است را با مدیران باشگاه پرسپولیس انجام دادیم اما گویا تلاشی برای پرداخت این بدهی وجود نداشته است که اگر بود باشگاه ما باید طلبش را دریافت می کرد.

 

وی ادامه داد:  از اقای سمیعی انتظار میرود به اطلاعات غلط اطرافیانشان توجه نکنند ، نکته مهم این است که خود آقای شکوری در زمان توافق ما با باشگاه پرسپولیس ،بعنوان دبیرکل فدراسیون بوده اند و آن گزارشها را امضا کرده اند.

سخنگوی باشگاه شهرخودرو افزود: ما بعد از اتمام  ۴٨ ساعت ضرب العجل و فرصتی که دادیم دیگر صحبتی نداریم با مدیران پرسپولیس چرا که به اندازه کافی وقت تلف کرده اند و حتی نامه ای هم در پاسخ به محبت ۴٨ ساعته ما هم زدند و گفتند بدهکار نیستند!

طاری بخش ادامه داد : اگر طبق نامه خودشان بدهکار نیستند پس حالا چرا اقای شکوری پی در پی به دنبال تماس با مدیران باشگاه ما  هست ؟ ما در مکاتبه با afc به همه تخلفات اشاره کردیم . تصور می کنیم دورانی که بتوانند با تماس و ارتباط وقت بخرند گذشته باشد.

 

وی اظهار کرد: اینکه سید مهدی رحمتی درباره طلب ما از باشگاه پرسپولیس پیگیر است و صحبت می کند نشان از دلسوزی او برای تیمش دارد. با توجه به شرایطی که برای باشگاه شهرخودرو ایجاد شده است شخص رحمتی در کنار آقای وطن خواه و مسئولان هیات فوتبال خراسان رضوی و اداره کل ورزش و جوانان حرکت می کند و از حق باشگاه دفاع می کند که این موضوع نشان می دهد چقدر برای رحمتی تیم شهرخودرو اهمیت دارد.

سخنگوی باشگاه شهرخودرو افزود: هر چقدر تا به امروز صبر کردیم بس است . طلب ما از پرسپولیس حق قانونی ما است و بارها گفته ایم این موضوع نه تنها خواسته باشگاه است بلکه مطالبه به حق مردم خراسان است. ما از طریق قانون پیگیر مطالبات هستیم نه مذاکره با مدیران چرا که آنها به دنبال خریدن وقت هستند ولی ما دیگر وقتی برای سر دوانده شدن نداریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا