ورزشی

سفر انتخاباتی آجورلو، هاشمی و عزیزی‌خادم به کرمان

کد خبر: 1738032/1

زمان: 15:27  
1399/11/28

بازدید: 5,471

برای دیدار با اعضای مجمع فدراسیون فوتبال؛

سه کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال با سفر به استان کرمان، نشست‌های انتخاباتی با اعضای مجمع فدراسیون فوتبال داشتند.

به گزارش “آلانه” 6 عضو از مجمع 89 نفری انتخابات فدراسیون فوتبال، مرتبط با استان کرمان است؛ چرا که کرمانی‌ها به جز رأی ریاست هیات فوتبال، تیم‌های فوتبال مس کرمان، مس رفسنجان و گل‌گهر سیرجان را هم دارند و در حوزه بانوان هم تیم‌های شهرداری بم و مس رفسنجان در انتخابات حق رأی دارند تا این‌چنین آرای استان کرمان در انتخابات پیش‌روی بسیار حائز اهمیت باشد.

 

مصطفی آجورلو و کیومرث هاشمی دو کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال با سفر به استان طی هفته گذشته، دیدار و جلساتی را با مدیران فوتبالی استان کرمان و مدیران باشگاه‌های صاحب رأی داشته‌اند؛ آجورلو و هاشمی در سفر خود، برنامه‌هایشان برای دوره ریاست چهار ساله فدراسیون فوتبال را ارائه کرده‌اند. ضمن آن‌که دو کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال هم‌چنین در این سفر با حضور بر مزار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، به این شهید والا مقام ادای احترام کردند.

قرار است صبح فردا شهاب‌الدین عزیزی‌خادم دیگر کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال به استان کرمان سفر کند و جلسه‌ای را با مدیران فوتبالی و مسئولان باشگاه‌ها داشته باشد و برنامه‌های خود برای مدیریت فدراسیون فوتبال در چهار سایل آینده را برای آن‌ها تشریح نماید.

 

انتخابات فدارسیون فوتبال قرار است 10 اسفندماه در سالن اجلاس سران تهران برگزار شود و کاندیداها در حال رایزنی برای پیروزی در این انتخابات هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا