ورزشی

دو بازیکن ماشین در راه تراکتور

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738047/1

زمان: 16:13  
1399/11/28

بازدید: 13,795

دو بازیکن تیم ماشین سازی در آستانه پیوستن به تیم تراکتور قرار دارند.

به گزارش “آلانه”، بحث جدایی پیمان بابابی از ماشین سازی، داغ ترین بحث نقل و انتقالاتی باشگاه تبریزی در مقطع فعلی است. باشگاه ماشین سازی در واکنش به پیشنهاد باشگاه استقلال، اعلام کرد که قصد فروش این بازیکن را به تیمی غیر از تراکتور ندارد. این در حالی است که بابایی هنوز با تراکتور هم به توافق کامل نرسیده است.

علیرضا رحیمی، معاون ورزشی باشگاه تراکتور امروز به شرح جزئیات مذاکره این باشگاه با پیمان بابایی پرداخت؛ جزئیاتی که بر اساس آنها، پیشنهاد تراکتور از نظر مالی کمتر از پیشنهاد استقلال است. طبق توافقات صورت گرفته اما به نظر می رسد که باید حضور بابایی در تراکتور را قطعی بدانیم مگر اینکه اتفاق بسیار عجیبی در راه این انتقال صورت گرفته و آن را منتفی کرد.

 

البته بابایی تنها بازیکنی نیست که از ماشین سازی به تراکتور می پیوندد و ابوالفضل رزاق‌پور که به عنوان بازیکن قرضی از تراکتور به ماشین پیوسته نیز در آستانه بازگشت دوباره به تراکتور قرار دارد. رزاق پور لیگ نوزدهم را با شاهین بوشهر به پایان رساند و در شروع لیگ بیستم به تبریز بازگشت.

 

ابوالفضل رزاق پور در بازگشت دوباره به فوتبال تبریز، با پیراهن ماشین سازی عملکرد خوبی داشت و گلی که در هفته پایانی دور رفت به اولین برد سبزپوشان در این فصل انجامید نیز با پاس او رقم خورد. با توجه به شرایط این بازیکن، تراکتوری ها درصدد هستند که او را به جمع خود بازگردانند. به این ترتیب باید رزاق پور را در کنار بابایی دومین ورودی احتمالی تراکتور از ماشین در نقل و انتقالات زمستانی بدانیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا