ورزشی

خوشحالیم ایتالیا دوباره برای هواداران مهم شده است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738141/52

زمان: 21:25  
1399/11/28

بازدید: 4,354

روبرتو مانچینی:

روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، می گوید این تیم همواره بازیکنان خوبی در اختیار داشته است.

به گزارش “آلانه”، بعد از رقم خوردن یک فاجعه و عدم صعود تیم ملی ایتالیا به جام جهانی 2018 روسیه بود که روبرتو مانچینی هدایت آتزوری را برعهده گرفت و توانست تحول عظیمی در آنها ایجاد کند؛ تا جایی که ایتالیا اخیراً به قاطعانه ترین شکل ممکن جواز حضور در رقابت های یورو 2020 را کسب کرد.

 

روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا اکنون در جدیدترین مصاحبه خود پیرامون تغییر و تحولات آتزوری گفت: ” خوشحالیم که تیم ملی بار دیگر برای هواداران ایتالیا مهم است. آنها کمی فاصله گرفته بودند و ما حتی بیشتر خوشحالیم که این تیم می تواند فوتبال خوبی را ارائه دهد.

 

ما توانستیم یک گروه خوب را تشکیل دهیم. همچنین به دنبال بازیکنان کمی جوان تر هستیم و به آنها فرصتی برای بازی در تیم ملی می دهیم. ما توانستیم بلافاصله ساختار خوبی پیدا کنیم.”

 

 

 

 

مانچینی در ادامه گفت: ” ما در ایتالیا هیچ گاه مشکل کمبود بازیکن نداشته‌ایم. شاید در بخشی از پست ها و برخی دوره ها گزینه‌های کم و بیشی وجود داشته اما همیشه بازیکنان مهمی در اینجا حضور داشته اند. شما فقط باید به آنها فرصتی می دادید.  بچه های ایتالیایی خوب هستند؛ شما فقط باید به آنها اعتماد به نفس می دادید و البته فرصتی برای بازی دادن. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا